Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        
Вівторок, 23 липня 2019


Друк

Працівниками митного поста «Аеропорт Бориспіль» Київської митниці ДФС зафіксована спроба вивезення іноземцем за межі України вісьмох високих радянських нагород – орденів «Красная звезда» та ордену «Материнская слава».

8 орденів «Красная звезда (два – з орденськими книжками, і 6 – без них) та один орден «Материнская слава ІІ степени» намагався вивезти на батьківщину громадянин Китаю, студент одного з українських вищих навчальних закладів, який для проходження митного контролю скористався спрощеною системою «зелений коридор». Саме цим громадянин заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право переміщення через митний кордон України іноземець не мав, до перетину «зеленої лінії», яка означає закінчення меж «зеленого коридору», до інспекторів митниці не звертався та митної декларації не заповнював.

Нагороди знаходилися у двох дорожніх валізах громадянина поверх особистих речей та переміщувалися без ознак приховування.

Своїми діями іноземець порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, яким обмежено переміщення культурних цінностей через митний кордон України відповідно до Закону України № 1068-XIV 21.09.1999 та інструкції Міністерства культури і мистецтв України № 258 від 22.04.2002 р.

Складено протокол про порушення митних правил. Нагороди вилучено до винесення судом рішення у справі.

Довідково: орденом «Красной звезды» нагороджувалися військовослужбовці радянської армії, військово-морського флоту, прикордонних та внутрішніх військ, співробітники органів Комітету державної безпеки СРСР, а також особи рядового та керівного складу органів внутрішніх справ; орденом «Материнская слава ІІ степени» нагороджувалися матері, які народили ти виховали вісьмох дітей.

Переглядів: 15
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області звертає увагу громадян, що 31 липня закінчується сплата податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи. За порушення граничного терміну, платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 10%  погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, - у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання нараховується пеня.

Також нагадаємо, що нараховані суми, вказані в повідомленні-рішенні про сплату податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, громадяни сплачують протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 13
 Друк

За перше півріччя 2019 року платники податків Білоцерківського регіону наростили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, майже на 120% або 148 млн. гривень,

Станом на 01.07.2019 року сума внеску становить 891,5 млн. гривень внеску. Із них, лише за червень місяць поточного року до бюджету надійшло 168,9 млн. гривень.

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області наголошує, що відповідно до ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Внесок, нарахований за календарний квартал, сплачується до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на платників, які допустили зазначене порушення, накладається штраф та на суму недоїмки нараховується пеня.

 

Білоцерківське управління

Переглядів: 13
 Друк

В районі пройшли позачергові вибори депутатів Верховної Ради України. Порушень, що вплинули б на результати виборів не зафіксовано.

 

Переглядів: 40
 Друк

За перше півріччя 2019 року на Київщині 301 потерпілий на виробництві отримав медичні та соціальні послуги на загальну суму 4390 тис. гривень. Про це інформує відділ медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Відповідно до договорів, укладених відділеннями управління із закладами охорони здоров’я, у першому півріччі цього року проліковано 85 потерпілих на загальну суму 839 тис. грн. Середня вартість лікування на одного потерпілого становить 9870 гривень.

Продовжується проведення роботи щодо укладання тристоронніх договорів на санаторно-курортне лікування потерпілих. До санаторно-курортних закладів надіслано 138 запитів, на які отримані листи-погодження про терміни лікування потерпілих.

Відповідно до укладених договорів на виготовлення і ремонт технічних засобів (протезів, чохлів для кукс та ортопедичного взуття) 43 потерпілих забезпечено протезно-ортопедичними виробами на суму 454,3 тис. гривень.

За перше півріччя поточного року 56 потерпілих забезпечені лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 525,3 тис. грн. 89 потерпілих отримали виплати на спеціальний медичний, постійний сторонній догляд та на побутове обслуговування на загальну суму 2175,3 тис. гривень.

Триває робота щодо уточнення списків черговості осіб з інвалідністю на отримання автомобілів за рахунок коштів Фонду. До управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області надійшло 74 заяви від потерпілих на забезпечення їх автомобілями.

 

 

 

Переглядів: 12
 Друк

За оперативними даними упродовж першого півріччя 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував 4,2 млрд гривень страхових виплат потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Виплати отримали 206,1 тис. осіб. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Порівняно з 6 місяцями 2018 року, видатки Фонду за цим напрямом зросли на 427 млн грн, або 11,3%.

До страхових виплат належать:

1) допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

2) одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

3) щомісячна страхова виплата в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

4) страхова виплата потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

5) щомісячна страхова виплата особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.

 

Переглядів: 15
 Друк

З початку року в управлінні зареєстровано 96 (проти 84 торік) нещасних випадків, які визнано пов’язаними з виробництвом (страхові). Постраждало 104 працівника, з яких 12 – із смертельним наслідком, а саме: у Броварському, Вишгородському, Білоцерківському, Іванківському, Києво-Святошинському, Ставищенському районах та в м. Біла Церква.

Значна частина страхових нещасних випадків, акти за формою Н-1 по яких зареєстровані протягом першого півріччя, сталися у попередніх роках, а саме 40 із 104, що становить майже 39%.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшення кількості постраждалих осіб у страхових нещасних випадках сталося у таких районах області: Вишгородському, Білоцерківському, Таращанському, Рокитнянському, Сквирському, Володарському, Яготинському, Переяслав-Хмельницькому, Баришівському, Миронівському, а також у місті Славутич.

Найбільше постраждалих осіб зареєстровано у страхувальників Києво-Святошинського, відділення у м. Біла Церква, Вишгородського, Білоцерківського та Броварського відділень. Разом по цих відділеннях кількість травмованих складає майже 55% від загальної кількості по області.

Найбільше травмувалися працівників таких професій: водії автомобіля та автотранспортних засобів, вантажник, дорожній робітник.

Основні причини нещасних випадків: невиконання вимог інструкцій з охорони праці – 32, в тому числі два смертельних проти 27 торік; порушення правил безпеки руху – 16, в тому числі чотири смертельних, проти трьох.

Основні події,які призвели до настання нещасних випадків: дія руxомих і таких, що обертаються, деталей обладнання, машин і механізмів – 17, в т. ч. один смертельний, проти 18 торік; падіння потерпілого під час пересування – 15 (проти 11); дорожньо-транспортна пригода на дорогах (шляхах) загального користування – 13, в тому числі 2 смертельних, (проти 2 торік).

Найбільш травмонебезпечні галузі економіки: сільське та лісове господарства – 13, в тому числі два смертельних, (проти 9 торік); виробництво харчових продуктів – 12, в т. ч. один смертельний, (проти 12); оптова та роздрібна торгівля – 12, в т. ч. один смертельний, (проти 7); виробництво гумових і пластмасових виробів – 12, в т. ч. один смертельний, (проти 7); будівництво – 11, в т. ч. 3 смертельних, (проти 10).

З початку року страхові експерти з охорони праці здійснили: 122 перевірки підприємств щодо стану профілактичної роботи по створенню здорових та безпечних умов праці, в т. ч. 96 (проти 178) планових і 36 (проти 7) – позапланових перевірок. Планові перевірки перевиконано на 6,7% понад запропоноване виконавчою дирекцією Фонду. У зв’язку із зменшенням у двічі показника по плановим перевіркам, їх фактично проведена кількість, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, об’єктивно значно зменшилась.

Під час перевірок виявлено 1130 порушень законодавства про охорону праці проти 866 за аналогічний період попереднього року.

Роботодавцям внесено 128 подань проти 180 за порівняльний період, при цьому кількість виявлених порушень на одну перевірку збільшилася до 9 проти 5.

На 100 подань, що були внесені у звітному періоді, отримано відповіді; по інших 28 термін надання відповіді не настав.

Внесено 5 подань до Держпраці, в яких зазначено 11 пропозицій, в т. ч. 6 щодо заборони подальшої експлуатації робочих місць та 5 стосовно застосування адміністративних стягнень до посадових осіб, які допустили порушення законодавства про охорону праці. За аналогічний період попереднього року жодного подання до Держпраці не було.

На 9 роботодавців (проти 9 за аналогічний період минулого року) складено протоколи про адміністративне правопорушення за несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок на виробництві.

Страхові експерти з охорони праці взяли участь у 193 (проти 179 за попередній період минулого року) засіданнях комісій з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємств.

 

Переглядів: 12
 Друк

Кількість потерпілих (членів їх сімей), яким управління Фонду щомісячно проводить страхові виплати станом на 1 липня цього року становить 4476 осіб, з них: інвалідів I групи – 98 осіб, II групи – 465 осіб, III групи – 1928 осіб, а також 1666 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 319 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.

За перше півріччя 2019 року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 77,59 млн. грн., що на 8,04 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У структурі страхових виплат основна частина припадає на: щомісячні страхові виплати – 73,24 млн. грн. та одноразову допомогу – 2,88 млн. грн.

Так, сума витрат на щомісячні страхові виплати потерпілим склала 68,37 млн. грн. Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника склала 4,87 млн. грн. Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності виплачена 19 потерпілим на суму 184,93 тис. гривень. Сума одноразової допомоги утриманцям в разі смерті потерпілого склала 352,24 тис. грн. Одноразова допомога в разі смерті потерпілого на сім'ю була виплачена 14 сім'ям і склала 2337,9 тис. грн. Відшкодовано вартість поховання трьом потерпілим на виробництві на загальну суму 4,99 тис. грн. Допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності виплачена 115 потерпілим на суму 1,46 млн. гривень.

Відокремленими підрозділами управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області продовжено раніше призначені страхові виплати 1295 потерпілим на виробництві (членам їх сімей), з них з Донецької області – 715 особам та з Луганської області - 580 особам.

Переглядів: 14
 Друк

За перше півріччя цього року фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено 9 планових та 71 позапланова перевірка закладів охорони здоров’я Київської області з питань обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності застрахованим особам. Під час перевірок проаналізовано 3596 листків непрацездатності. Про це інформує відділ перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності обласного управління.

За результатами перевірок виявлено 74 необґрунтовано виданих та 142 необґрунтовано продовжених листків непрацездатності загальним терміном 1466 календарних дні. До закладів охорони здоров’я Київської області по необґрунтовано виданих (продовжених) листках непрацездатності підготовлено та надіслано 49 претензій на відшкодування коштів за нанесені збитки бюджету Фонду.

Фахівці відділу взяли участь у роботі 32 засідань обласних медико-соціальних експертних комісій, на яких розглядалися питання щодо продовження лікування тривалохворіючимзастрахованим особам з видачею (продовженням) листків непрацездатності або встановлення факту стійкої втрати працездатності (інвалідності), брали активну участь у проведенні комплексу заходів щодо мінімізації витрат на матеріальне забезпечення по тимчасовій непрацездатності застрахованих осіб. Крім того, начальник відділу взяв участь у двох нарадах «День експерта» з доповідями з питань стану експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я області, посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності. Проведено п’ять семінарів-навчань з керівниками та працівниками відділень управління щодо порядку видачі та правильності оформлення листків непрацездатності.

За результатами щотижневого моніторингу видачі та продовження листків непрацездатності у закладах охорони здоров’я відзначається, що за перше півріччя цього року кількість виданих листків непрацездатності на 8 відсотків менша показників аналогічного періоду 2018 року. Фахівцями відділу опрацьовано 75 письмових звернень страхувальників щодо обґрунтованості видачі та правильності оформлення листків непрацездатності.

 

Переглядів: 15
 Друк

Станом на 1 липня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 169,5 тис. страхувальників, в тому числі: 70,6 тис. (41,6%) - юридичних осіб, 15,4 тис. (9,1%) - фізичних осіб, які використовують найману працю та 83,5 тис. (49,2%) - фізичні особи, які не являються роботодавцями, фермерські господарства – 0,05 тис. (0,03%). Про це інформує відділ аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду обласного управління.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників зменшилась на 3,3%, кількість юридичних осіб збільшилась 13,6%, кількість роботодавців серед фізичних осіб зменшилась на 2,9%, також зменшилась кількість ФОП без найманої праці на 12,6%, фермерські господарства збільшились на 108,3%.

З початку року на доходний рахунок управління надійшло 1155,9 тис. грн., а саме: неправомірно витрачених коштів за результатами перевірок – 524,5 тис. грн., фінансових санкцій за недотримання законодавства про соціальне страхування – 263,2 тис. грн., адміністративних штрафів – 19 тис. грн., капіталізованих платежів – 268,4 тис. грн., страхових коштів – 39,7 тис. грн., претензії – 34,7 тис. грн. та ін. - 6,4 тис. грн.

Статус економічно-активного має з переліку одне підприємство - ДП «Підприємство Березанської виправної колонії №95», яке щомісячно частково сплачує борг за рішенням суду.

З початку року загальна сума погашеної заборгованості по страховим внескам склала 52905,34 грн. (в т. ч. списано заборгованість на суму 11019,74 грн.), а за аналогічний період 2018 року – 33547,54 гривень.

 

Переглядів: 14
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack