Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2019
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30 31  
серпня 2019


Друк

В районному Будинку культури відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Дня незалежності України.

У день народження нашої держави ми вшановуємо наших краян, які знайшли шлях до успіху, які виявляють професійність, мудрість, винахідливість, творчість, державницький підхід до справи.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови районної державної адміністрації І. О. Петрусевич, голова районної ради В.В.Гриша і міський голова В.А.Скочко.

Після виступів керівники району і міста вручили нагороди кращим трудівникам Сквирщини різних галузей.

Теплі слова вітань лунали від помічників-консультантів депутатів Київської обласної ради Л.П.Глиняного і В.І.Скрипи – Т.Г.Власюк і О.В.Гордовенко. Відзнаками депутатів нагороджено ряд працівників Сквирщини.

Керівники району по результатам підведення підсумків обжинків нагородили кращих сільськогосподарських виробників, серед яких СГПП «АФ ім. Гагаріна», ПП «Росава-Агро», ДП «Кліринг-Агро», ТОВ «Агролан –СВ», ТДВ «Шамраївський цукровий завод» тощо. Це нагода вклонитися нашим землякам, які плекають і творять, збагачують, сіють і збирають врожаї. Шана і подяка цим рукам, які вміють і люблять працювати, збагачуючи свій край.

Нема життя без України, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Урочистості супроводжувалися виступами самодіяльних майстрів і колективів Сквирщини.

Перед районним Будинком культури працювали виставка хліба, виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Українське село», яскраві фото зони, містечко майстрів, дитяче містечко, майстер-класи, алея атракціонів.

Переглядів: 2
 Друк

Сьогоднішній день розпочався з «Української ходи Гідності», метою якої було - пронести дух патріотизму через всю Україну.

Біля пам’ятника Герою Радянського Союзу М.М.Ольшевському, який загинув в боях за Вітчизну в часи 2-ї світової війни, було сформовано святкову колону ходи Гідності. На чолі колони - ансамбль барабанщиць Сквирської дитячої школи мистецтв (керівник-А.Кіндзерська), за ними учні державного навчального закладу «Сквирське ВПУ», які несли 100-метровий Державний Прапор України, потім керівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Сквирщини, представники територіальних громад району, учасники та воїни АТО, воїни-інтернаціоналісти, волонтери, працівники районного відділу Національної поліції України та Державної служби з надзвичайних ситуацій, державні службовці, медичні працівники, представники громадськості району і міста тощо.

Святкова хода Гідності рушила по вулиці Богачевського до площі Героїв Небесної Сотні, де біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченка відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора «Символ незалежності і волі».

Почесне право підняти Державний Прапор України удостоєні честі:

Олег Щуревський – вчителю Захисту Вітчизни загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, капітан запасу, дипломант Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2019»

Вадим Оскілко – капітан збірної команди з гандболу срібного призера Чемпіонату України;

Ваня Тригубчук – переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»;

Анастасія Сакевич-Павловій – переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» та ІІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» .

Під звуки Державного Гімну України було піднято Державний Прапор України.

разом з Державним Прапором біля пам’ятника Т.Г. Шевченку було піднято Прапори України біля пам’ятних знаків героям Небесної Сотні та всім борцям за незалежність України, загиблим воїнам АТО і воїнам-афганцям.

Присутні приєднались до загальнонаціональної Хвилини Мовчання вшановуючи всіх тих, хто не шкодуючи себе прагнув демократії, боровся засправедливість, волю й незалежність своєї Батьківщини та віддав своє життя за Україну.

Переглядів: 15
  Read More...Друк

22 серпня 2019 року відбулася презентація роботодавця – Управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого представника роботодавця.

Під час заходу завідувач сектору прийому громадян відділу надання соціальних допомог та компенсацій Управління соціального захисту населення Майя Бабич ознайомила присутніх з основною діяльністю установи, з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами до персоналу. Учасниками заходу стали 5 безробітних громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості та 3 особи зайнятого населення.

Переглядів: 6
 Друк

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації.

З  метою врахування  інтересів та позицій  усіх зацікавлених сторін при визначенні напрямів смарт-спеціалізації області до 29 серпня 2019 року проводиться опитування серед підприємств (у тому числі тих, які здійснюють наукові дослідження і розробки), наукових установ та вищих навчальних закладів. Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації.

Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми:

 

1. Анкета  для підприємств «Оцінка сучасного стану та потенціалу розвитку підприємств для визначення напрямів смарт-спеціалізації  Київської області» Переглядів: 6

  Read More...Друк

На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику.

 

Серед ключових показників роботи:

-        На 6 млрд м3 у рік зменшено споживання газу населенням, бюджетною сферою та теплокомуненерго у 2018 р. порівняно із 2014 роком. Таким чином, Україна щороку заощаджує близько 1,2 млрд євро, не витрачаючи їх на закупівлю блакитного палива.

-        3,3 млрд євро залучених інвестицій у відновлювану енергетику та енергоефективність завдяки ефективним законодавчим стимулам.

Найбільше інвестицій вкладено у «чисту» енергетику:

 • понад 2,5 млрд євро — у близько 3000 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики;
 • більше 500 млн євро — у понад 2200 МВт нових потужностей, що генерують тепло «не з газу».

-        Близько 650 тис. родин (а це еквівалентно двом регіонам України) утеплилися завдяки співфінансуванню «теплих кредитів» із державного та місцевих бюджетів. Тепер усі ці родини заощаджують до 70% на комунальних послугах, а їхня нерухомість зросла у ціні приблизно на 30%.

-        Ще 3 тис. ОСББ можуть залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів» у цьому році.

-        У 35 разів збільшено обсяг фінансування місцевих програм здешевлення «теплих кредитів»: із 5 млн грн у 2014 р. до близько 170 млн грн у 2019 році.

-        Вперше запроваджено ЕСКО-механізм, в рамках якого приватні інвестори уклали вже понад 340 контрактів вартістю близько 500 млн грн для утеплення бюджетних установ. Економія енерговитрат сягає 70% без жодної бюджетної інвестиції.

-        У 3 рази збільшено кількість місцевих органів влади, де впроваджено енергомоніторинг у бюджетній сфері: із 60 таких органів влади у 2017 р. до 210 у 2019 році.

-        За участю Держенергоефективності розроблено та Парламентом прийнято у 2017 р. Закон України № 2119-VIII щодо запровадження 100% обліку тепла і води в країні.

-        Вперше із врахуванням кращих європейських практик розпочато сертифікацію енергоефективності будівель.

 • вже атестовано близько 1300 енергоаудиторів, які мають право проводити сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем;
 • більше 400 перших будівель отримали енергетичні сертифікати.

-        За ініціативи Держенергоефективності розроблено Концепцію стимулювання енергетичної утилізації сміття та низку законопроектів, що дозволять:

 • інвесторам вкладати кошти у так звані «waste-to-energy plants», як в Данії, Великобританії та інших країнах;
 • заміщувати в еквіваленті до 1 млрд куб м газу щороку;
 • і, як результат, зменшити кількість сміттєзвалищ.

-        У 2018 р. ініційовано приєднання України до Міжнародного агентства із відновлюваних джерел енергії (IRENA).

-        Запроваджено Інвестиційну карту «UAMAP» (https://www.uamap.org.ua), де опубліковано понад 100 потенційних проектів на суму понад 4 млрд євро.

-        Спільно із МЗС Фінляндії та НЕФКО засновано та вже працює Фінсько-український трастовий фонд обсягом 6 млн євро для фінансування підготовки проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики. Вже опрацьовуються заявки, а фінські компанії зможуть стати співінвесторами нових проектів.

-        За участю Держенергоефективності розроблено та Парламентом прийнято Закон України від 25.04.2019 № 2712-VIII щодо переходу на систему аукціонів у відновлюваній енергетиці.

-        Близько 12 тис. родин перейшли на електроенергію з енергії сонця. Для порівняння у 2014 р. лише близько 20 домогосподарств мали сонячні панелі.

 

Усі зазначені ініціативи сприяють не лише зменшенню енергоспоживання та оптимізації енерговитрат громад, а й формують нову енергоефективну культуру у суспільстві.

 

Враховуючи набутий досвід, Держенергоефективності продовжує працювати над пріоритетними завданнями:

 

 • розробка нової 5-річної цільової програми для населення, бюджетної сфери та промисловості;
 • розвиток системи аукціонів;
 • впровадження механізму стимулювання підприємств до енергоефективних заходів та переходу на відновлювані джерела енергії;
 • розвиток сфери енергетичної утилізації сміття;
 • створення ринку твердого біопалива;
 • розвиток сфери виробництва та використання рідких біопалив;
 • запровадження ринку «зелених» облігацій.

Детальна інформація по зазначеним питанням – у презентації: http://saee.gov.ua/sites/default/files/S_Savchuk_20_08_2019.pdf

Відеозапис прес-конференції на сайті Кабінету Міністрів України: https://www.youtube.com/watch?v=IjD-Tp1dofw

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

Переглядів: 0
 Друк

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапору України та 28-ї річниці Незалежності України.

Під керівництвом виконуючою обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінської відбулося виїзне засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапору України та 28-ї річниці Незалежності України.

Організаційний комітет перевірив місця проведення заходів, вніс уточнення і доповнення у план заходів, спланував розташування учасників урочистостей тощо.

 

Переглядів: 12
 Друк

На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» (зі змінами) з метою активізації роботи з талановитою молоддю та створення молодіжного культурного продукту Київської області Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації 06-08 вересня 2019 року буде проведено Форум для творчо обдарованої молоді Київщини «Арт сейшн».

До участі у заході запрошуються молоді митці, представники молодіжних громадських організацій, об’єднань та творчо обдарована молодь, які працюють за видами мистецтва:

-        образотворче мистецтво;

-        музика та хореографія;

-        театральне мистецтво;

-        мистецтво кіно, режисура, створення медіа продукту;

-        література, журналістика. Переглядів: 10

  Read More...Друк

Переглядів: 7
 Друк

23 серпня 2019 року о 13.00 у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м.Переяслав-Хмельницький  відбудеться Обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України за участі голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.

У програмі заходів: молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, зйомка відеоролику «Я люблю Україну», функціонування локацій, концерт дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», розгортання 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», офіційна частина за участю голови Київської обласної державної адміністрації, вручення нагород та відзнак, виступи духовенства та виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».

По завершенню офіційної частини обласного заходу, о 14.30 відбудеться прес-конференція голови КОДА.

Переглядів: 14
  Read More...Друк

Сквирська районна філія Київського обласного центру зайнятості та Сквирська міська рада 15 серпня 2019 року уклали договір щодо організації та проведення громадських робіт по впорядкуванню міста Сквира з нагоди святкування Дня незалежності України. До участі в громадських роботах у серпні місяці цього року залучено 9 безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Фінансування робіт проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету.

Переглядів: 10
 


Сторінка 1 з 13
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack