Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
П'ятниця, 06 вересня 2019


Друк

Дітям змалечку треба роз'яснити основні правила поведінки під час пожежі. Є кілька способів зробити це в ігровій формі.

Опісяний шарф. Так вчителі зазвичай описують дітям перше правило виходу з палаючого або задимленого приміщення. Діти майже ніколи не носять воду з собою, а під час пожежі люди гинуть саме від диму. Тому потрібно зняти будь-який одяг: шарф, футболку, сорочку, блузку – і попісяти на нього. Далі дихаємо через цю тканину, адже сеча набагато краще фільтрує дим і отруйні речовини, ніж вода.

Привчайте дітей до гри: знайди вихід. Та й себе теж. Ми ніколи не замислюємося про те, як залишати приміщення у випадку пожежі. А це можна швидко і весело зробити звичкою. Привчаючи дитину, ви і самі почнете звертати на це увагу. Тому протягом 2-3 тижнів, приходячи в будь-яке приміщення, дивимося, куди б ми побігли при пожежі.

Увійшовши в будь незнайоме приміщення вперше – ознайомтеся з планом евакуації. За нормами і вимогами він зобов'язаний висіти на стіні в приміщенні. Витратьте 5 хв. на його дослідження на предмет готовності (чи є пожежні виходи тощо) Якщо плану в будівлі немає – не вкладайте свої гроші в цей заклад і не проводите там час.

 

Переглядів: 23
 Друк

На виконання Указу Президента України від 21 травня 2019 року
№ 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання від 10 вересня 2018 року № 52 «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно- патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів», управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Захист прав молоді та релігійних громад» планує проведення другого етапу національно-патріотичної тернової гри «Криївка УПА-2019».

Захід відбудеться з 20 по 22вересня 2019 рокуу селі Мигалки Бородянського району Київської області.

Збір учасників 20.09.2019 о 16:00 год.у селі Мигалки біля пам’ятного знаку Героям УПА. Переглядів: 139

  Read More...Друк

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації В.А.Кучер взяв участь в урочистому відкритті V молодіжного фестивалю-конкурсу сучасної патріотичної пісні «Шамраївські зорі».

Переглядів: 128
 Друк

Заступник голови Київської облдержадміністрації В.А.Кучер провів виїзний прийом жителів м. Сквира і Сквирського району.

Сквиряни і жителі району звернулись до В.А.Кучера з питаннями лікування хворих, будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Ольшевського, спорудження спортивних майданчиків, ремонту Кам’яногребельского сільського будинку, організації безкоштовного харчування малозабезпечених учнів Сквирського ВПУ, забезпечення пільговими життєво-необхідними ліками, створення дитячого табору відпочинку на базі Шапіївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», доставки дітей з сіл до навчальних закладів міста, виділення кабінету Спілці осіб з порушенням опорно-рухового апарату «Прагнення-Сквира», ремонтні роботи у приміщеннях УСЗН і районного відділення ПФУ тощо.

В’ячеслав Анатолійович надав вичерпні відповіді на всі поставлені питання та дав необхідні доручення виконавцям.

Переглядів: 73
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack