Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Середа, 13 листопада 2019


Друк

Верховна Рада проголосувала за лібералізацію українського ринку землі

Парламент зробив перший крок для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Верховна Рада 240 голосами ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.

«13 листопада — день, який увійде в історію України. Народні депутати проголосували за лібералізацію українського ринку землі. Закінчується епоха, де народу — мораторій, а «своїм людям» — усе, -  зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. - Нарешті ми можемо здійснити перехід від феодалізму до реальних ринкових відносин, як повноцінна, розвинута країна. Українці мають право вільно розпоряджатися своїм майном!»

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах.

Департамент інформаціїта комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Переглядів: 21
 Друк

Про перенесення робочих днів

у 2020 році

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 жовтня                2019 року № 995-р “Про перенесення робочих днів у 2020 році”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від                  07 листопада 2019 року  № 625 „Про перенесення робочих днів у 2020 році”:

 

1. Перенести у 2020 році для працівників апарату, структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права, структурних підрозділів зі статусом юридичної особи публічного права Сквирської районної державної адміністрації робочий день з понеділка 06 січня                  2020 року на суботу 11 січня 2020 року.

 

2. Головам міськсільвиконкомів, керівникам районних установ та організацій визначити режим роботи підпорядкованих їм структур відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 жовтня  2019 року  № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році».

 

3. Керівникам управлінь, відділів, інших струк­турних під­розділів Сквирської районної державної адміністрації організувати чергу­вання у святковий і неробочий день, визначений у пункті 1 цього розпорядження.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                             Оксана СЛАВІНСЬКА

 

 

Переглядів: 53
 Друк

До газової аварійно-диспетчерської служби 104 (далі - АДС) Київської області, її філій і постів систематично надходять виклики від мешканців щодо аварійних ситуацій витоку газу в житловому фонді.

Разом з тим., мають місце ситуації, коли працівники АДС не мають змоги оперативно реагувати на виклики громадян, які мешкають у котеджних містечках та у багатоповерхових житлових комплексах через перешкоджання їх доступу на територію таких житлових забудов власною охоронною службою. Створення таких ситуацій є неприпустимим. Переглядів: 43

  Read More...Друк

В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. В рамках Тижня безпеки життєдіяльності представники ДСНС Сквирського РС провели з учнями 4Б класу Сквирського академічного ліцею № 2 бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, в лісі, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків.  Школярі уважно слухали, а по закінченню бесіди задавали питання   щодо дій в різних ситуаціях. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях. Також проведено вікторину між трьома командами, створеними у класі, де учні отримали завдання :

-         Вирізати та склеїти каски пожежників;

-         Склеїти частинки пожежного автомобіля та пожежного-рятувальника

-         вручено листівки з макетами паперових моделей пожежних автомобілів, які вони самостійно мали змогу вирізати, склеїти та залишити собі на згадку про візит рятувальників.

Марина  Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

Переглядів: 9
 Друк

12  листопада о 21 год 33 хв до оперативно-диспетчерського пункту Сквирського району надійшло повідомлення від голови Красноліської сільської  ради про загорання житлового будинку, в якому ймовірно  знаходиться людина в с. Красноліси по вул. Травневій. На подію виїхав чергорвий караул 7-ДПРЧ м.Сквира. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено, що вогнем охоплена вся будівля, покрівля обвалилася всередину будинку.  Локалізація о 23:52, ліквідація о 00:37. На пожежі працювали 7 чоловік особового складу та 2 АЦ 7-ДПРЧ м. Сквира.

В результаті пожежі та пізнє виявлення пожежі загинув громадянин Ж. 1949 року народження, знищено будинок повністю та  речі домашнього вжитку.

Причина пожежі  встановлюється.

Переглядів: 12
 Друк

12 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» працівники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали в Самгородоцький НВК .

Рятувальники провели для малечі досить цікаві та повчальні бесіди на протипожежну тематику.

Дітям розповіли як себе поводити в різноманітних екстремальних ситуаціях: під час виникнення пожежі або при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Надзвичайники разом з дітлахами клеїли веселі вогнегасники, та чудово провели час.

Переглядів: 11
 Друк

Працівниками Сквирського районного сектору проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення району. В ході заходу проінструктовано населення щодо правил безпеки у пожежонебезпечний осінньо-зимовий період як у побуті, так і на вулиці. Основні питання, на які зверталась увага власників будинків, стосувалися експлуатації печей, газових та нагрівальних приладів, а також зберігання горючих матеріалів, дров та давали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки в побуті їм було роздано тематичні листівки з протипожежними правилами.

Переглядів: 9
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack