Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Четвер, 14 листопада 2019


Друк

В залі засідань відбувся семінар з питань створення Сквирської об’єднаної територіальної громади.

Семінар проводили директор Київського Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Любімов та радник з питань децентралізації Київського центру розвитку місцевого самоврядування, що діє в рамках програми «U-LEAD з Європою» Марина Пальчук.

В заході брали участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська, голова районної ради Василь Гриша, Сквирський міський голова Валерій Скочко, сільські голови, депутати районної і міської рад.

Олег Любімов та Марина Пальчук зосередились на проблемних питаннях, які порушують мешканці громад під час громадських обговорень щодо  створення Сквирської об’єднаної територіальної громади:

1. Надання якісних та доступних послуг (надання довідок, здійснення нотаріальних дій, соціальних та медичних послуг)

2. Робота ФАПів та загальноосвітніх закладів

3.Транспортне сполучення

4. Створення старостинського округу

5. Повноваження старости села

6. Можливості та  перспективи розвитку села у складі міської ОТГ

Лектори дали вичерпні відповіді на усі запитання слухачів та пообіцяли консультувати запитувачів у подальшому.

Переглядів: 28
 Друк

Заступник голови райдержадміністрації І.О.Петрусевич взяла участь у патріотично-виховному заході присвяченому Дню захисника України, який було проведено у державному  навчальному закладі «Сквирське вище професійне училище».

Для запрошених учнів 9-12 класів середніх шкіл міста була проведена презентація цього навчального закладу з запрошенням молоді на навчання.

В заході брали участь захисники України, члени районної "Спілки учасників антитерористичної операції Сквирщини", разом з головою організації О.О.Редюк.

Відбувся невеликий концерт аматорських виконавців та проведено тренінг з

надання екстреної медичної допомоги парамедиками Володимиром Ярославовичем Мостовим головою федерації «Громадських спілок учасників АТО Київщини», Олексієм Станіславовичем Уріним викладачем – інструктором з первинної домедичної допомоги МВС України, Олексієм Івановичем Кавлаком інструктором громадської організації «Український легіон», викладачем першої медичної допомоги, який працював в АТО (ООС) членом та керівником медичної команди, Олександром Голубчиком першим заступником голови громадського об’єднання «Український легіон», старшим інструктором з військової підготовки, тактичної та цивільної медицини, який протягом 2015-2017 років проводив заняття для підрозділів Збройних Сил України та Національної гвардії України..

Переглядів: 35
 Друк

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Сквирщини провели з учнями Кривошиїнського НВО  провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування.

 

Марина  Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

Переглядів: 12
 Друк

В залі засідань відбулася позачергова 38 сесія Сквирської районної ради 07 скликання, в роботі якої брала участь виконіюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Вів сесію голова районної ради В.В.Гриша.

Перед затвердженням порядку денного голова ради В.Гриша привітав депутатів-іменників, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Також привітав команду депутатів Сквирського району, яка 2 листопада 2019 року взяла участь у 8 Спартакіаді серед депутатів Київщини в м. Бровари та посіла там І загальнокомандне місце. У спартакіаді брали участь депутати районної ради О.Грищенко,  В.Коломієць, Рудянський сільський голова Н.Згардівська, секретар Антонівської сільської ради Л.Коп’як,  депутат міської ради В.Рогач.

Також привітав та вручив подарунок нашій землячці заслуженому вчителю України К. Плівачук, яка 8 листопада 2019 року отримала орден «Науковець року-2019», Почесну грамоту за особистий внесок у розвиток науки України.

Депутати розглянули і прийняли відповідні рішення з наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

Доповідач: Ульянова М.В, начальник управління  фінансівСквирської райдержадміністрації.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сквирського району за 9 місяців 2019 року.

Доповідач: Ульянова М.В, начальник управління фінансів  Сквирської райдержадміністрації.

3. Про депутатський запит  депутата Сквирської районної ради Мазур Т.П.

Доповідач: Грищенко О.Г., заступник голови Сквирської районної ради.

(З використанням матеріалів  сайту районної ради)

Переглядів: 27
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack