Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 09 січня 2020


Друк

8 січня 2020 року відбулося засідання комісії з  питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому було прийнято рішення щодо призначення:

  1. Щомісячної адресної допомоги 19 внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;
  2. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 354 домогосподарствам;
  3. державної соціальної допомоги 4 малозабезпеченим сім‘ям;
  4. пільг за фактичним місцем проживання - 4 особам.

Провела засідання заступник голови комісії, виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталя Капітанюк.

Переглядів: 21
 Друк

9 грудня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку «АК ГАЗПРОГРЕС АГЗП»

В ході перевірки особливу увагу рятувальники звернули на стан автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього та внутрішнього водопостачання, електромереж та електроживлення, відповідність нормативним вимогам утримання території, будівель, приміщень, наявність первинних засобів пожежогасіння та їхній стан.

Переглядів: 6
 Друк

09 січня  інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «СКВИРСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ НАДІЯ»

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утриманню в працездатному стані систем протипожежного захисту, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

Після проведення перевірки було здійснено навчальну евакуацію учнів та персоналу закладу.

Переглядів: 7
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack