Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Понеділок, 13 січня 2020


Друк

На виконання доручення Прем’єр міністра України, та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України щодо проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей.

13 січня інспекторським складом Сквирського районного сектору, та представників місцевої газети «Вісник Сквирщини» проведено позапланову перевірку «Сквирської ЗОШ №1»

Під час заходу фахівці ДСНС звертали особливу увагу на евакуаційні шляхи і виходи, плани евакуації, належний стан та працездатність вогнегасників, технічний стан систем пожежної сигналізації та оповіщення.

В навчальному закладі було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення. Також здійснено навчальну евакуацію.

Переглядів: 6
 Друк

13 січня Рятувальниками 7-ДПРЧ м. Сквира з метою покращення професійних навичок та на передодні святкування Водохреща було проведено додаткові практичні навчання по використанню засобів рятування людей на воді та кризі( кінець «Олександрова», Соломинка, рятувальне коло, гумовий човен).

Переглядів: 5
 Друк

На виконання доручення Прем’єр міністра України, та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України щодо проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей.

13січня  інспекторським складом Сквирського районного сектору, та представників місцевої газети «Провінція Сквира» проведено планову перевірку «Сквирський ДНЗ №1 “Світанок”

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утриманню в працездатному стані систем протипожежного захисту, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

В кінці заходу було проведено навчальну евакуації учнів та персоналу.

Переглядів: 7
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ. Розглянуто та обговорено наступні питання:

 

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації.

 

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області.

Переглядів: 48
  Read More...Друк

До виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Оксани Славінської звернулись батьки учнів Сквирської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького з проханням залишити попередній внутрішній розпорядок організації навчального процесу в навчальному закладі, оскільки він влаштовував вчителів, батьків і учнів.

Оксана Вікторівна пояснила, що 17 січня відбудуться загальні збори школи, за участю завідувача сектору освіти РДА Олександра Заболотного на яких будуть заслухані, обговорені та затверджені всі вимоги батьківського колективу учнів ЗОШ №3 імені Петра Тисьменецького.

Переглядів: 29
 Друк

Починаючи з січня 2020 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» Ви маєте право у будь-який час подати заяву про перехід на грошову готівкову форму отримання пільг на житлово-комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості отримувати готівкові виплати, за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального (тобто до 15 травня) сезону.

Для отримання пільг на житлово-комунальних послуг з січня 2020 року у грошовій готівковій формі необхідно до 24 січня подати заяву до управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації (м. Сквира, пров. Якушкіна, 3 кабінет № 3).

Відділ персоніфікованого

обліку осіб за видами пільг УСЗН

Переглядів: 10
 Друк

З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів, рахунки для зарахування власних надходжень, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами).

Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 (далі – План рахунків №119) з 01.01.2020 закриті.

За даними Казначейства протягом трьох операційних днів поточного року (03, 08, 09 січня) платниками податків було спрямовано 271,7 тис. платіжних трансакцій на недіючі рахунки. Відповідно такі кошти Казначейством не зараховуються, а повертаються банківським установам як «нез’ясовані надходження».

Також протягом трьох операційних днів поточного року (03, 08, 09 січня) юридичними та фізичними особами було спрямовано 124,4 тис. платіжних трансакцій на недіючі рахунки відповідних  бюджетних установ. Такі кошти як «нез’ясовані надходження» Казначейством також повертаються банківським установам, через які здійснювалася оплата.

Враховуючи зазначене та з метою запобігання виникнення у платників податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Казначейство вкотре звертається з проханням забезпечити правильність сплати податків, зборів, платежів на нові реквізити рахунків, які відкриті за Планом рахунків №1203.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщенні на вебпорталі Казначейства (https://www.treasury.gov.ua/ua) та на вебсторінці головного управління Казначейства у Київській області (https://kyivr.treasury.gov.ua/ua/news/rekviziti-rahunkiv-yaki-diyut-z-03012020-roku) . Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.

 

Переглядів: 10
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack