Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
П'ятниця, 17 січня 2020


Друк

В обіймах ночі земля дрімає…

Про щось  тихенько шепочуть  зорі,

Все небо повне  незримих див,

Та що ж  це сталось? Десь там – в просторі

Порушив тишу  чудовий спів.

Піснею «Тиха ніч» неперевершена Олена Журбенко відкрила VІІ районний фольклорний фестиваль «Різдвяна зірка», який відбувся 17 січня в районному  Будинку культури.

Новорічно-різдвяні свята – це дні милосердя, доброти, всепрощення. Вони єдині у цілому році, коли люди вільно розкривають одне одному  свої серця.

Цих свят із нетерпінням очікують, до них готуються всією родиною. І найбільше диво – у колядках та щедрівках. Це звернення до Бога із вдячністю за прожитий рік та побажання всіляких щедрот для всіх на майбутнє.

Тетралізоване дійство «Різдвяна зірка» показали учасники  драматичного гуртка «Юність» (кер. Жанна Костильова) та народного аматорського ансамблю української пісні «Надія» РБК (кер. П. Дроздов).

Учасників фестивалю та присутніх в залі  щиро віншувала виконуюча обов’язки  голови райдержадміністрації Оксана Славінська, яка побажала, щоб різдвяна зіронька осяяла всім шлях до добра, взаєморозуміння, миру та процвітання, а також наголосила, що тільки в Україні є такі гарні зимові традиції. Це особлива година, коли кожна громада представляє свій колектив, який  виконує щедрівки, колядки, що прижилися саме на їх території. «Щедрівка» завдяки Леонтовичу облетіла увесь світ. На завершення вона побажала учасникам заходу, щоб  співали не для змагання, а  відкривали в піснях свої серця  для любові та всепрощення. Переглядів: 14

  Read More...Друк

17 січня 2020 року під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада робочої групи з розробки Програми  фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік в якому взяли участь виконуюча обов`язки начальника управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, голови сільських рад району, представник ФОП Ціліцького Григорія Віталійовича Т. Ціліцька, представник МПП «Діліжанс» Ю. Шибко.

В ході наради було прийнято проект Програми і підготовлено до розгляду на сесії Сквирської районної ради.

Переглядів: 17
 Друк

16 січня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланову перевірку «Сквирської ЗОШ I-IIIст №4».

 

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, стану електрогосподарства будівлі, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

 

Також в ході перевірки з персоналом проведено додатковий протипожежний інструктаж, перевірено дії в разі виникнення пожежі та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Переглядів: 6
 Друк

Починаючи з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.

Впровадження державною службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволить:

  • ефективно вирішити проблему “кадрового голоду”;
  • підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;
  • налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;
  • підвищити швидкість закриття вакансій;
  • оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;
  • надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;
  • удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

 

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці зі службою зайнятості! Звертайтесь до найближчого центру зайнятості Київської області!

Відділ інформаційної роботи

Київського обласного центру зайнятості

(044) 296-78-06

Переглядів: 9
 Друк

16 січня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" рятувальники Сквирського районного сектору, завітали учні Сквирського вищого професійного училища.

Рятувальники провели з учнями начальну евакуацію та були задіяні в гасінні умовної пожежі на подвір’ї.

Під час заходу, рятувальники розповіли учням про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Переглядів: 6
 Друк

На виконання доручення Прем’єр міністра України, та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України щодо проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей.

16 січня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «Сквирського вищого професійного училища»

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утриманню в працездатному стані систем протипожежного захисту, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

Переглядів: 6
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack