Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2020
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
П'ятниця, 14 лютого 2020


Друк

Пріоритетні завдання для забезпечення безперебійної роботи Фонду соціального страхування України та збільшення ефективності функціонування системи соцстрахування обговорили сьогодні, 05 лютого, на селекторній нараді під головуванням директора виконавчої дирекції Фонду Олени Думи. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Участь у заході взяв заступник Міністра соціальної політики, голова правління Фонду Олег Коваль, заступники директора та керівники управлінь виконавчої дирекції Фонду, начальники управлінь в областях і місті Києві.

Олена Дума акцентувала увагу керівників структурних підрозділів Фонду на пріоритетному забезпеченні стабільності виплат допомог по тимчасовій втраті працездатності застрахованим особам.

«Наше спільне завдання – забезпечити безперебійну та добросовісну роботу. Першочерговим є наведення ладу у фінансуванні лікарняних: необхідно організувати належну роботу щодо перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності і розрахунків їх сум. Зокрема, має бути налагоджена ефективна співпраця із закладами охорони здоров’я з метою недопущення зловживань у видачі лікарняних», – зазначила директор виконавчої дирекції Фонду Олена Дума.

Олег Коваль зазначив, що наразі Фонд очікує відповіді від Рахункової палати України щодо здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) діяльності Фонду соціального страхування України.

Також заступник Міністра соціальної політики підкреслив, що найближчим часом в Україні буде впроваджено систему електронних лікарняних, проект відповідної постанови Уряду наразі передано на погодження центральних органів виконавчої влади.

Переглядів: 5
 Друк

З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень. Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 13 січня 2020 року включно. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

«Забезпечення своєчасного здійснення усіх виплат за соціальним страхуванням є нашим головним пріоритетом. Наразі ми працюємо не лише над пришвидшенням фінансування видатків за цим напрямом, але й над зміною підходів загалом – зокрема, вже найближчим часом запрацює електронний лікарняний, – говорить директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума. – На цей рік видатки за напрямом матеріального забезпечення збільшено на 1,94 млрд гривень, загалом на лікарняні, декретні і допомоги на поховання ми плануємо направити 16,86 млрд грн».

Станом на сьогодні з початку року Фонд направив:

- на допомогу по тимчасовій непрацездатності – 896,8 млн грн;

- на допомогу по вагітності і пологах – 386,2 млн грн;

- на допомогу на поховання – 3,3 млн грн.

Зазначимо, з 01 січня 2020 року частка від ЄСВ, яка спрямовується до бюджету Фонду соціального страхування України, складає 9,5727%.

Переглядів: 7
 Друк

У разі стійкої втрати професійної працездатності через нещасні випадки на виробництві або професійні захворювання, Фондом соціального страхування України, зокрема, здійснюється фінансування одноразових допомог. Розмір цих виплат залежить від ступеня втрати професійної працездатності та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

«Забезпечити реалізацію конституційних прав усіх працюючих на належні допомоги, страхові виплати та послуги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням є моїм головним завданням як директора. Сьогодні ми працюємо над стабілізацією та збільшенням ефективності системи Фонду. Зокрема, один із пріоритетів – страхові виплати особам, які отримали травми або професійні захворювання на виробництві. Щомісяця ми фінансуємо для них виплати, які повністю або частково компенсують втрачений заробіток, здійснюємо надання одноразових допомог, медичних і соціальних послуг», – говорить директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума.

Зазначимо, право на отримання потерпілим одноразової допомоги настає з дня встановлення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Розмір виплати залежить від ступеня втрати працездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату. Максимальний розмір одноразової допомоги в разі 100% стійкої втрати працездатності станом на 01.01.2020 становить 35 734 гривень.

Одноразова допомога сім’ї потерпілого виплачується у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. На сьогодні вона складає 210,2 тис. гривень.

Одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на утриманні померлого, а також на його дитину, яка народилася протягом не більш ніж десятимісячного строку після смерті потерпілого, виплачується у сумі, що дорівнює 20 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату, що на сьогодні дорівнює 42,04 тис. гривень.

Переглядів: 6
 Друк

Як інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, Фонд здійснює страхування офіційно працевлаштованих громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, у кожному з таких випадків передбачено надання страхових виплат та медико-соціальних послуг.

Фонд гарантує надання цих послуг всім застрахованим особам – за наявності визначеної потреби, крім призначення страхових виплат, потерпілим на виробництві фінансуються витрати на лікування, діагностику, оперативні втручання, протезування, ліки, реабілітацію, санаторно-курортне лікування та інше. Медико-соціальні послуги покликані допомогти постраждалим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань повернутись до повноцінного життя.

Зокрема, за рахунок коштів Фонду фінансуються такі види медичної та соціальної допомоги:

-         всі витрати на лікування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання;

-         лікування потерпілого у спеціалізованих лікувально-профілактичних закладах з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я застрахованого;

-         протезування;

-         медична реабілітація;

-         санаторно-курортне лікування;

-         придбання ліків і виробів медичного призначення;

-         додаткове харчування;

-         спеціальний медичний догляд;

-         постійний сторонній догляд;

-         побутове обслуговування;

-         придбання спеціальних засобів пересування (колясок) тощо.

Переглядів: 5
 Друк

За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області за січень 2020 склали 45,13 млн грн. Про це інформує управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

А саме:

-                     по тимчасовій непрацездатності – 32,26 млн грн. (71,5% до всіх видів допомог);

-                     по вагітності та пологах – 12,69 млн грн. (28,1% до всіх видів допомог);

-                     на поховання – 0,18 млн грн.(0,4% до всіх видів допомог).

Переглядів: 6
 Друк

Понад 460 млн гривень передбачено в бюджеті Фонду соціального страхування України на 2020 рік для забезпечення працюючих медичною реабілітацією. Таке лікування заплановано профінансувати для осіб, які матимуть потребу у відновленні здоров’я після інсультів, інфарктів, оперативних втручань та інших важких захворювань або травм. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

«Лікування надається застрахованим особам на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за їх вибором з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я. Ця послуга дозволяє не лише закріпити результати стаціонарного лікування, але і є його повноцінним продовженням», – зазначила директор виконавчої дирекції Фонду Олена Дума.

Право на проходження реабілітації за кошти Фонду має кожен працюючий після закінчення гострого періоду захворювання та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в такому лікуванні.

Порядок отримання реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України:

– після надання пацієнту висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я щодо необхідності реабілітації за певним профілем, лікувальний заклад повідомляє про це робочий орган Фонду;

– не пізніше наступного дня у стаціонар лікарні до пацієнта прибуває фахівець Фонду, який за наданим паспортом та ідентифікаційним кодом самостійно перевіряє, чи є особа застрахованою;

– пацієнту надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби, і він самостійно обирає санаторно-курортний заклад для проходження лікування, про що зазначає в заяві;

– орган Фонду узгоджує з санаторієм наявність вільних місць і укладається тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і хворим;

– застрахована особа направляється до санаторно-курортного закладу на відновне лікування зі стаціонару лікарні. На час реабілітації продовжується листок непрацездатності, за яким Фондом фінансується допомога по тимчасовій втраті працездатності, аби компенсувати особі втрачений за час лікування заробіток.

Переглядів: 7
 Друк

До управління молодіжної політики та національно-патріотичного , виховання облдержадміністрації звернулися представники програми еб Бізнес Інкубатори. Бізнес Інкубатори - це інкубаційна програма для стартапів на посівній стадії, це частина Програми ШАШ «Конкурентоспроможна економіка України». Інкубаційна програма складається з лекцій та менторства від провідних експертів, підприємців та інвесторів з України та світу (СІЛА, Великобританія, Ізраїль). Протягом 4-місячного курсу команди отримають доступ до лекцій та матеріалів на різноманітну тематику: від формування ідеї, аналізу ринку, юридичних Та фінансових аспектів ведення бізнесу до залучення інвестицій. В еб Бізнес Інкубаторах вже пройшли інкубацію 7 стартапів, ще 12 стануть випукниками програми у березні цього року. З жовтня 2019 року стартапи-випускники еб Бізнес Інкубаторів залучили понад $ 700 000 у вигляді інвестицій, грантів, сервісів та іншої підтримки. Більше інформації про випускників еб: ЬЦр5://\у\у\у.1асеЬоок.сош/ео.іп.иа/. Якщо ваш стартап планує рости та ртййвії'йсь як в Україні, так і на -глобальному ринку. Подавайте заявку на третю інкубаційну програму, що розпочнеться вже 2 березня 2020 року. Кінцевий термін подачі заявок: 17 лютого 2020 року. Вся інформація про програму тут: Ьйрз://еолііліа. Запрошуємо активну молодь, представників молодіжних громадських об’єднань, органів учнівського та студентського самоврядування долучитися до програми.

Начальник управління (підпис) Марина ПОПАТЕНКО

Переглядів: 7
 Друк

Дві наволочки з подрібненою рослинною сумішшю співробітники Київської митниці виявили в аеропорту «Бориспіль» у валізі одного з пасажирів при перевірці багажу.

За словами власника валізи, це звичайний тютюн, який він везе з Казахстану транзитом через Білорусь.

Виявлена суміш і справді зовнішньо подібна на тютюн та має притаманний йому запах.

За передбаченою процедурою митники перевірили самосад на вміст наркотичних засобів.

І хоча експрес-аналізатор попередньо наркотиків не виявив, вочевидь, товар, який віз громадянин, належить до категорії, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон.

Товар вилучено.

По факту складено протокол про порушення митних правил.

Після проведення експертизи складу виявленої суміші справу буде скеровано до суду.

Переглядів: 4
 Друк

Нестандартну схованку зброї було виявлено в звичайних торгових механічних вагах радянського зразка київськими митниками у співпраці зі службою авіабезпеки аеропорту «Бориспіль».

Відправник міжнародного поштового відправлення винахідливо приховав у них частини спускового механізму та ствола до зброї.

Проте, в декларації одесит скромно зазначив, що переміщує лише акустичну систему.

Схованку було виявлено на рентген-апараті під час перевірки авіапошти.

Запчастини до зброї буде вилучено. На них чекає експертиза.

Київською митницею Держмитслужби вживаються заходи для оформлення порушення, позаяк зброя заборонена до міжнародного пересилання.

 

Переглядів: 4
 Друк

18 радянських орденів «Отечественная война» були виявлені працівниками Київської митниці Держмитслужби в одному міжнародному поштовому відправленні.

На підкладці, до якої були прикріплені нагороди, містився пам’ятний надпис: «Тольчику в день рождения. 12.09.81 г.»

На кожному з орденів викарбувано індивідуальний номер. Всі вони різного стану збереженості.

Мешканка Кам’янського відправляла посилку до Китаю і в декларації зазначила, що переміщує лише сувеніри.

Нагороди вже визнано культурною цінністю.

Предмети з таким статусом заборонені до вивезення за межі України, і відповідно – до пересилання поштою за кордон.

Ордени затримано.

Вживаються заходи щодо з"яснування обставин та складання протоколу.

 

Довідково: орденом «Отечественная война» від 1942 року нагороджувалися радянські військові та партизани під час Другої світової війни. Нагороджені ним також цілі міста, військові частини, військові училища, оборонні заводи.

Переглядів: 13
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack