Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2020
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Субота, 15 лютого 2020


Друк

На Меморіалі воїнам-інтерналістам, полеглим під час бойових дій в Республіці Афганістан, що розташований поруч з районним Будинком культури, відбувся  мітинг, в якому брали участь голова райдержадміністрації Оксана Славінська, голова районної ради Василь Гриша, секретар міської ради Вероніка Бондарь, районний військовий комісар Юрій Волинець, голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів Володимир Годованюк, голова громадської організації ветеранів 2-ї Світової війни і праці Микола Шевчук, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» Олена Редюк, ветерани -афганці, представники громадськості і ЗМІ.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували бійців, що загинули у Республіці Афганістан при виконанні інтернаціонального обов’язку. Зокрема, це були і жителі Сквирського району Сергій Альошин з села Токарівки, Петро Петюра з села Кривошиїнці, Микола Слобідський з села Малі Лисовці, Олег Оскілко з села Таборів та Анатолій Коноплястий з села Великі Єрчики.

До присутніх звернулась  з промовою голова райдержадміністрації  Оксана Славінська, в якій наголосила: «Дякую всім тим, хто віддав свій час війні в Афганістані, тим, хто завжди приходив на допомогу побратимам, матерям і дружинам, які чикали своїх героїв вдома. Дякую воїнам-інтернаціоналістам за активну участь у Революції Гідності які згодом  стали волонтерами та всіляко допомагали нашим воїнам, що боронять суверенітет держави сьогодні на Південному Сході України.»

Слова вітань з найкращими побажаннями воїнам-інтернаціоналістам лунали від голови районної ради Василя Гриші та секретаря міської ради Вероніки Бондарь.

За активну громадську позицію, проявлену військову доблесть та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівники району та міста  урочисто нагородили воїнів-афганців Подяками, Почесними Грамотами та цінними подарунками.

Теплі слова і щирі побажання воїнам інтернаціоналістам висловили районний військовий комісар Юрій Волинець та  голова громадської організації ветеранів 2-ї Світової війни і праці Микола Шевчук.

У свою чергу голова районної організація Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Володимир Годованюк подякував районній владі за турботу і увагу до воїнів-афганців.

Воїни-афганці, керівництво району і представники громадськості поклали траурну гірлянду і живі квіти до Пам’ятних Знаків загиблим бійцям під час війни в Афганістані, антитерористичній операції  і у 2-й Світовій війні.

Переглядів: 67
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack