Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2020
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Вівторок, 18 лютого 2020


Друк

Відповідно до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 15 грудня 2017 року № 729 «Про затвердження Порядку проведення публічного звіту голови Сквирської районної державної адміністрації» з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності Сквирської районної державної адміністрації 26 лютого 2020 року об 11.00 год. за адресою:          м. Сквира, вул. Богачевського,28, у залі засідань Сквирської райдержадміністрації відбудеться публічний звіт голови Сквирської районної державної адміністрації Оксани Славінської.

Регламент публічного звіту:

11.00 – 12.30 – презентація публічного звіту

12.30 – 13.30 – обговорення звіту, запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: провідний спеціаліст відділу документообігу, контролю, організаційно-інформаційного забезпечення та роботи із зверненнями громадян Людмила Онищенко (тел. 5-28-98, електронна адреса - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Переглядів: 124
  Read More...Друк

15 лютого Сквирська центральна районна бібліотека активно долучилася до районного заходу з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В районному Будинку культури було організовано фотовиставку «Афганістан: біль душі і пам’ять серця», на якій розміщено фото про солдатські будні в Афганістані та життя після війни. Воїни - афганці зі щемом в серці розглядали фотографії і згадували події жорстокої війни в далекому Афгані.

Окремим блоком було оформлено стіну Пам’яті «Вас пам’ятає батьківська земля», яка присвячена нашим воїнам - землякам: Слобідському Миколі, Альошину Сергію, Коноплястому Анатолію, Петюрі Петру та Оскілку Олегові.

Увагу учасників заходу привернула книжкова виставка «Афганська війна: погляд через роки».

Також цього дня було проведено цикл заходів сільськими бібліотеками - філіями: години вшанування «У полум’ї афганської війни» (с.В.Єрчики), «Афганістан у долі наших земляків» (с.Кривошиїнці), години пам’яті «Афганська війна: погляд у минуле» (с.Буки), «Афганістан - пам’ять і вічний смуток»(с.М.Лисовці), вахту пам’яті «Афганістан - це рана, що не перестає боліти»(с.Таборів), годину - спогад «Були ми там, куди нас кликав час»(с.Лаврики), слайд - перегляд «Афганістан: осколки пам’яті» (с.В.Половецьке).

Переглядів: 14
 Друк

18 лютого 2020 року під керівництвом  голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулося засідання робочої групи з питань розгляду реалізації заходів Програми безкоштовного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань Сквирського району на 2019-2021 роки.

Переглядів: 24
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack