Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2020
П В С Ч П С Н
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Вівторок, 03 березня 2020


Друк

3 березня Сквирська централізована  бібліотечна система активно долучилася до реалізації проекту «Дія. Цифрова освіта»,  щоб допомагати мешканцям району опановувати онлайн - платформу та вдосконалювати їх навички володіння гаджетами. Бібліотекарі Рудянської (Чернишенко О.С), Самгородоцької (Нешпор В.М.), Дулицької (Марута Ю.М.), Чубинецької (Скрид В.І.) та Сквирської центральної районної бібліотеки (Кругляк О.В., Павлик В.В., Данілова О.М.), самі протестували навчальну програму. Під час практикуму учасники дізналися: що таке цифрова грамотність; на кого розрахований проєкт «Дія.Цифрова освіта»; який формат навчання на онлайн - платформі буде запропоновано; які можливості відкриває українцям навчання на онлайн - платформі та як працювати з платформою цифрової грамотності. Заняття провела методист по роботі з дітьми Олександра Криворучко.

Переглядів: 17
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу працівників, що на сьогодні ДПС України створено зручний сервіс „Електронний кабінет платника”, який працює в режимі 24/7/365із забезпеченням повного спектру послуг, за допомогою яких, є можливість сформувати запит про суми виплачених доходів, перевірити свій загальний страховий стаж та розмір заробітної плати (доходу) на яку нараховується єдиний соціальний внесок, а відповідно, і сумлінність роботодавця.

Для користування «ЕК для громадян» приватної частини «Електронного кабінету», громадянину необхідно отримати електронний цифровий підпис для фізичних осіб в Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Електронний цифровий підпис та практичну допомогу щодо його використання, ви маєте можливість отримати в центрі обслуговування платників Білоцерківської ДПІ за адресою м.Біла Церква , бул Олександрійський, 12.

Також, звертаємо увагу роботодавців на неприпустимість використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати у «конвертах».

На сьогодні, крім широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо вимог до оформлення трудових відносин із найманими працівниками, здійснюються вибіркові перевірки суб’єктів господарювання.

В першу чергу інспектори завітають до роботодавців, які мають найвищий ризик використання незадекларованої праці або які на час інформаційних заходів мали незадекларованих працівників і  не оформили з ними відносини належним чином.

 

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 7
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян, що ч. 2 ст. 67 Конституції України закріплено обов’язок громадян щорічно подавати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік.

Податкова декларація подається платниками в один із таких способів (за вибором):

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу. Переглядів: 29

  Read More...Друк

Сьогодні доба через три з року - врік особовий склад третього караулу 7-ї ДПРЧ м. Сквира постійно готовий до виконання дій за сигналом “Тривога”. Подача сигналу “Тривога” здійснюється черговим диспетчером одночасно з отриманням повідомлення про пожежу. Опрацювання повідомлення повинно бути завершено в найкоротший час і не затримувати виїзд підрозділу до місця пожежі. За сигналом “Тривога” весь особовий склад оперативних розрахунків караулу швидко збирається в гаражі, а особовий склад відділень, які виїжджають, одягає спеціальний одяг і спорядження, водії запускають двигуни автомобілів і особовий склад займає свої місця в автомобілях. Караул підрозділу зобов'язаний виїжджати за сигналом «Тривога» у повному складі. Черговий караул виїжджає за викликом у всіх випадках, коли є або передбачається небезпека для життя людей, загроза вибуху або пожежі.

Переглядів: 10
 Друк

2 березня рятувальниками Сквирського району в системі службової підготовки було відпрацьовано вправу зі спеціальної фізичної підготовки, а саме: норматив "Встановлення пожежного автомобіля на водоймище з приєднанням двох всмоктуючи рукавів та сітки". Норматив виконувався на час, встановлений нормативними документами, за результатами якого було оцінено кожного працівника з подальшим записом у журнал службової підготовки. Метою подібних занять є вдосконалення професійних навичок та вмінь у рятувальників, для подальшого застосування у службовій діяльності.

Переглядів: 6
 Друк

Втретє за останній час під час митного контролю міжнародних поштових відправлень київські митники вилучають мечі.

Цього разу меч з рукояткою загальною довжиною 90,7 см, що був вилучений під час перевірки поштового відправлення із США, експертами визначено як  довгоклинкову холодну зброю колючої дії.

Дана зброя подібна за зовнішнім виглядом до масонських мечів, поширених в США в XIX-XX століттях.

В митній декларації цю холодну зброю відправник назвав сувеніром.

Холодну зброю, заборонену до пересилання у міжнародних поштових відправленнях без дозвільних документів, вилучено.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України.

Нагадаємо, що в двох попередніх випадках працівники Київської митниці Держмитслужби виявили середньовічний палаш довжиною 83 см XVI-XVII ст. та скіфський меч довжиною 35 см VII-VI ст. до н.е., які експертами віднесено до історичних та культурних цінностей.

Свідоцтв на право вивезення даних культурних цінностей - палаша, який прямував до Великобританії, та меча, якого відправляли до Румунії, – не було.

Старовинну зброю було вилучено за протоколами про порушення митних правил.

Переглядів: 6
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack