Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2020
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
П'ятниця, 13 березня 2020


Друк

Близько 500 упаковок лікарських засобів «Roacctune», «Prozac», «Mirena», «Brilinta», «Spiolto» для лікування акне, депресивних станів, ниркової недостатності, легеневих хвороб а також контрацептиви для місцевого застосування ввозила наша співвітчизниця.

Громадянка поверталася додому зі Стамбулу і на митному контролі обрала «зелений коридор», чим гарантувала, що в неї відсутні товари, на ввезення яких існують обмеження.

Декларації жінка не заповнювала, до митників за консультацією не зверталася.

Рецепту на дані препарати не мала.

Ліки, які переміщувалися без ознак приховування, були виявлені під час вибіркової перевірки багажу авіапасажирів.

Понаднормову партію ліків (260 упаковок) загальною вартістю понад 100 тисяч гривень вилучено до винесення судом рішення у справі.

Працівниками Київської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Нагадаємо, що громадянам дозволено безперешкодно ввозити на митну територію України лікарських засобів не більше 5 упаковок кожного найменування на особу.

Переглядів: 11
 Друк

Відповідно до чинних державних будівельних норм і стандартів (ДБН В.2.3.-4:2015 та ДБН А.2.2-1-2003 зі змінами) з метою врахування у проектних документаціях інтересів громадськості та органів місцевого самоврядування, повідомляємо про проведення громадських слухань з обговорення матеріалів проектів капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка - Ставище на ділянках км 105+435 – км 114+435 та км 114+435 – км 124+735 в межах Сквирського району Київської області (пояснювальні записки та схеми додаються).

Інформуємо, що автомобільна дорога Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище на зазначених ділянках проходить поруч територій міста Сквира, населеного пункту Дослідне та Антонівської сільської ради Сквирського району.

Пропозиції та зауваження до матеріалів вищевказаної проектної документації приймаються до 08.04.2020р. на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а також за адресою: 09001, Київська область, Сквирський район, місто Сквира, вулиця Богачевського, 28, (3-й поверх, відділ архітектури, містобудування  та інфраструктури Сквирської районної державної адміністрації).

Переглядів: 66
  Read More...Друк

13 березня тимчасово виконуючий обов‘язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін провів апаратну нараду. В ній прийняли участь перший заступник голови Олександр Скляров, керівник апарату КОДА Олена Мацків, заступники Андрій Лісовик, Євген Калінін, Дмитро Назаренко, Олег Торкунов.

В ході наради розглянули найважливіші питання життєдіяльності області. Велику увагу приділили карантину щодо коронавірусу. Василь Володін наголосив, що вжиті превентивні заходи, запроваджений карантин. Обласна адміністрація тримає на контролі проведення профілактичних та протиепідемічних заходів. Ведеться щоденний моніторинг ситуації. Розглянули також поточні питання.

«Всі потреби Київщини ми знаємо. По всім системним напрямкам, якими ми займаємось вже не перший місяць, повинні працювати чітко і без збоїв. Нагальні питання, що стоять перед нами – впровадження другого етапу медичної реформи, завершення процесу децентралізації, активна робота по «Великому будівництву». Продовжуємо командну роботу, орієнтовану на якісний результат», – наголосив тимчасово виконуючий обов‘язки голови КОДА.

Переглядів: 29
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання  повинен подати до контролюючого органу заяву.

За вибором платника податків заява подається в один з таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації кваліфікованого електронного підпису підзвітних осіб;

4) державному реєстратору як додаток до заяви про державну реєстрацію, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця. Електронна копія заяви, виготовлена шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючого органу одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.

Суб'єкт господарювання, який є платником  інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання може здійснити один раз протягом календарного року.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 15
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що податок на майно складається з: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю.

Майнові податки для фізичних осіб нараховуються контролюючими органами, які  надсилають платникам до 01 липня податкові повідомлення-рішення, у яких зазначаються суми податку та реквізити для сплати.  Податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Юридичні особи самостійно обчислюють суми майнових  податків та подають відповідному контролюючому органу податкові декларації:

  • з плати за землю - обчислюється щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року до контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки подається податкова декларація на поточний рік, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Водночас, платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним, у такому випадку він звільняється від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року. Зазначене у декларації податкове зобов'язання  сплачується рівними частками за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового місяця.
  • з податку на нерухоме майно - обчислюють станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Податок сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.
  • з транспортного податку - обчислюється станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року до контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування подається декларація з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Податок сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 13
 Друк

Головне управління ДПС у  Київській області нагадує, що в Україні  триває  кампанія декларування доходів 2020 та повідомляє, що положеннями Податкового Кодексу визначено що податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення.

Пунктом 179.6 статті 179 ПКУ визначено випадки покладання обов’язку заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи  від імені платника податку на таких осіб:

- батьків, опікуна або піклувальника - щодо доходів, отриманих малолітньою/неповнолітньою особою або особою, визнаною судом недієздатною;

-  спадкоємців (розпорядників майна, державних виконавців) - щодо доходів, отриманих протягом звітного податкового року платником податку, який помер;

- державного виконавця, уповноваженого здійснювати заходи щодо забезпечення майнових претензій кредиторів платника податку, визначеного в установленому порядку банкрутом.

Сімейним кодексом встановлено, що особа до досягнення нею повноліття має правовий статус дитини. Малолітньою  вважається дитина до досягнення віку чотирнадцять років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Відповідно до п.1 ст.34 Цивільного кодексу України, повну цивільну дієздатність має фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років (повноліття).

Стаття 14 Сімейного кодексу передбачає, що у разі якщо дитина або особа, дієздатність якої обмежена, не може самостійно здійснювати свої права,  ці права здійснюють батьки, опікуни або самі ці особи за допомогою батьків чи піклувальника.

Грошові зобов'язання малолітніх/неповнолітніх осіб виконуються їх батьками (усиновителями), опікунами (піклувальниками) до набуття малолітніми/неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі.

Батьки (усиновителі) малолітніх/неповнолітніх і малолітні/неповнолітні у разі невиконання грошових зобов'язань малолітніх/неповнолітніх несуть солідарну майнову відповідальність за погашення грошових зобов'язань та/або податкового боргу - п.99.2 ст.99 ПКУ.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 12
 Друк

У зв’язку із запровадженням карантину в Україні, Київоблєнерго радить своїм клієнтам, замісить візитів до центрів обслуговування, віддавати перевагу дистанційними сервісами. Вони більш зручні, економлять час та не потребують особистої присутності у офісах компанії.

У період карантину Центри обслуговування клієнтів Київобленерго працюватимуть у звичайному режимі. Проте аби запобігти масовим скупченням людей, у компанії рекомендують вирішувати питання з розподілу електроенергії та передавати покази дистанційно за пару хвилин без черг та зайвих поїздок.

Покази лічильника можна передати:

  • електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
  • в автоматичному режимі у кол-центрі за тел. (044) 459-07-40 або (067) 495-70-40, виберіть цифру 1 в головному меню, далі «4» - «Прийом пропозицій» та «1» - «Залишити усне повідомлення». Залишаючи повідомлення вкажіть номер особового рахунку і поточні показання лічильника. Інформація, як це зробити, є також на сайті та нашій сторінці в мережі Фейсбук.

Клієнти Київобленерго також можуть в режимі онлайн замовити послугу перевірки, параметризації чи ремонту лічильників і при цьому обрати день візиту енергетика. Послуга вже доступна для перших 6-ти районів: Києво-Святошинського, Ірпінського, Вишгородського, Бородянського, Макарівського та Іванківського.

Сервіс подачі заявок для приєднань до електромереж Київобленерго також працює онлайн. Скористатися послугою можуть усі клієнти Київської області, а автоматично визначити тип приєднання та отримати відповідь в режимі онлайн можуть клієнти Києво-Святошинського, Ірпінського, Бориспільського та Вишгородського районних підрозділів.

Консультації можна отримати звернувшись до фахівців кол-центру (044) 459-07-40(067) 495-70-40 або надіслати електронного листа на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Інформацію щодо планових та аварійних вимкнень можна переглянути на сайті у розділі «Планові відключення» та «Аварійні відключення».

Зберігайте свій час, спокій та здоров'я!

 

 

 

Переглядів: 37
 Друк

Протягом тижня особовим складом чергових караулів проводилося вдосконалення практичних навичок по відпрацюванню норматива «Оперативне розгортання відділення без встановлення  пожежно-рятувального автомобіля на джерело води з подачею одного ствола «Б» через робочу лінію на три рукава діаметром 51мм. від автоцистерни»

Переглядів: 11
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack