Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2020
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
березня 2020


Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію станом на 16:00 31.03.2020 року:

Сквирська міська рада

Комунальними службами та залученою технікою волонтера Андрія Станіщука проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином вулиць, тротуарів та  під’їздів багатоквартирних житлових будинків, зупинок громадського транспорту  по вулицях Київська, Незалежності та Соборна, парк на пл. Героїв Небесної Сотні та парк по вул. Богачевського.

Сквирське районне управління  Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Проведена роз’яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 59 осіб, проведено 23 бесід, направлено 23 інформаційних листів суб’єктам господарювання.

Фахівці управління беруть участь в роботі двох робочих груп по дотриманню обмежувальних заходів в магазинах торгівлі харчовими продуктами, лікувальними засобами в с. Руда, с. Шамраївка, м. Сквира. Завершена перевірка по забезпеченню населення сіл Буки та Чубинці централізованим та децентралізованим водопостачанням.

Розпочаті перевірки водопроводів с. Шамраївка, с. Руда, згідно з графіком. Переглядів: 45

  Read More...Друк

1 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

Переглядів: 26
 Друк

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.

Такі норми прописано у Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Зокрема, у підпунктах 4 та 5 пункту 3 розділу ІI (прикінцеві положення) закону зазначено, що на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється нараховувати та стягувати неустойки (штрафи або пеню) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, а також припиняти/зупиняти надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

В умовах карантину та надзвичайної ситуації, яку 25 березня було запроваджено на всій території країни, чимало громадян не зможуть вчасно та у повному обсязі оплатити комунальні платежі, тому Держенергонагляд закликав ліцензіатів з розподілу електроенергії та електропостачальників з розумінням та відповідальністю поставитись до ситуації, що склалась. Послуги з постачання електричної енергії мають надаватись споживачам безперервно. Перерви у постачанні можуть виникати у випадку ремонтних та профілактичних робіт, а також робіт з ліквідації аварій.

Довідково:

Відповідно до абзацу 5 підпункту 2 пункту 4 статті 9 Закону України «Про ринок електричної енергії» Держенергонагляд здійснює державний енергетичний нагляд за дотриманням учасниками ринку (крім споживачів) встановленого нормативними документами з питань електроенергетики порядку застосування оператором системи передачі, оператором системи розподілу та електропостачальником заходів з обмеження та/або припинення постачання електричної енергії споживачам.

Переглядів: 7
 Друк

Понад 137 тисяч тонн товарів ввезено протягом минулого тижня, з 23 по 29 березня, вітчизняними підприємцями в зоні діяльності Київської митниці (столиця, Київська, Житомирська і Черкаська області).

Як свідчить статистика даних зовнішньоекономічних операцій в Київській митниці, підприємці продовжують імпортувати характерний для країни асортимент товарів в звичних обсягах.

Ввозилися найрізноманітніші товари - фармацевтична продукція, продукти харчування (кава, чай, м’ясо, риба, молоко), мило, текстильні матеріали, одяг, телеапаратура, добрива для сільськогосподарських робіт тощо.

Переглядів: 5
 Друк

З метою підтримки інформаційної кампанії Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у рамках проєкту з реінтеграції ветеранів, пропонуємо Вашій увазі відеоролик під назвою " Мій досвід - моя перевага" за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=8FNrGnVmvG0

https://mva.gov.ua/ua/galleries/informacijna-kampaniya-mij-dosvid-moya-perevaga

Історії ветеранів Андрія Мельника, Віктора Шинкарука, Дениса Дьоміна, Євгена Михайлюка та Майї Москвич розказують про риси характеру, які вони виховали в собі під час перебування в зоні бойових дій, та демонструють, яке застосування цих рис вони вже знайшли у цивільному житті.

Переглядів: 8
 Друк

На сьогодні, у зв’язку введенням надзвичайної ситуації та карантину, Центри обслуговування платників надають адміністративні послуги виключно онлайн. Через електронний кабінет платника ви можете залишити заявку на надання необхідної вам послуги.

Лише у разі гострої необхідності, за попереднім записом за номером телефону (04563)– 51916, здійснюється видача картки платника податків – «коду» та внесення до паспорта громадянина Україна (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Також, фахівцями Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області, в телефонному режимі, надаються консультативні послуги з наступних питань:

(04563) 91589 – для юридичних осіб щодо питань податку на прибуток та місцевих податків і зборів;

(04563) 91029 - для юридичних осіб щодо питань податку на додану вартість;

(04563) 91918 – для юридичних осіб та фізичних осіб з питань податкового боргу;

(04563) 51572 – для юридичних осіб та фізичних осіб з питань єдиного внеску;

(04563) 91799 – для фізичних осіб по інших питаннях (декларування, майнові податки та ін.);

(04563) 91227 – модератор ЦОП.

Білоцерківське управління ГУ

ДПС у Київській області

 

Переглядів: 7
 Друк

Пожежі та загоряння поблизу електромереж та обладнання можуть призвести не тільки до вигоряння землі та дерев, а й до знеструмлення цілих населених пунктів і підприємств. За минулий тиждень на Київщині зафіксовано п’ять випадків пошкодження повітряних ліній через самовільний підпал сухостою місцевими мешканцями.

У Броварському районі на повітряну лінію електропередач напругою 10 кВ впало дерево через його загорання, спричинене підпалом сухої трави невідомими особами. Без електропостачання залишались мешканці садових товариств «Мелодія», «Битовик», «Берізка», «Надія», «Автомобіліст» та частково села Гайове. Енергетикам довелось оперативно виконувати ремонтні роботи. Вже за кілька годин електропостачання відновили.

У селі Рославичі, Васильківського району через підпал трави на лінію електропередачі впало дерево. Тут тривалого відключення вдалося уникнути, оскільки мешканців села оперативно переключили за резервною схемою живлення.

У вихідні дні енергетики зафіксували ще три випадки аварійних відключень через підпал трави і падіння дерев на лінії електропередачі. У селах - Плоске Броварського району, Старе Бориспільського району, Мар'янівка і Грузьке Макарівського району.

«Наші спеціалісти цілодобового працюють і роблять все можливе, щоб в будинках мешканців області було світло і комфорт. Це дуже важливо, особливо в умовах карантину. - зазначив генеральний директор Віталій Шайда. – Ми закликаємо мешканців області відмовитись від паління сухої трави та дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу енергооб’єктів. Пам’ятайте, що ваші необережні дії можуть призвести не просто до пошкодження електрообладнання, а й поставити під загрозу життя людей, які знаходяться поблизу електроустановок».

Неконтрольоване займання сухого листя та трави може спричинити нагрівання проводу і, як наслідок, призвести до його обриву та пошкодження електрообладнання. А це реальний ризик не тільки для надійного електропостачання, а й загроза життю і здоров’ю людей. Біля ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій категорично забороняється розводити багаття, спалювати стерню, залишати легкозаймисті матеріали та складати сміття. Винуватці пожеж будуть нести цивільну, адміністративну, а в низці випадків і кримінальну відповідальність за завдану матеріальну шкоду, а також за створення загрози життю та здоров’ю людей.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Відділ комунікацій

ПрАТ «Київобленерго»

Тел.: (044)4928300

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду '; document.write( '' ); document.write( addy_text9945 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Переглядів: 10
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян, що відповідно до змін, запроваджених Законом України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)», подача річної декларації про майновий стан і доходи продовжена до 01 липня 2020 року, а сплата податку на доходи фізичних осіб за наслідками поданої річної декларації - до 01 жовтня 2020 року.

За допомогою сервісу ДПС України «Електронний кабінет» ( http://cabinet.tax.gov.ua) ви маєте можливість подати декларацію в електронному вигляді, без відвідування податкової.

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 7
 Друк

ВІДМІНА ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДІЛЯНОК АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Р-18

Запланованих захід - громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектної документації з  капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир – Попільня –Сквира – Володарка - Ставище на ділянках км 105+435 – км 114+435 та км 114+435 – км 124+735 в межах Сквирського району Київської області, призначені на 08 квітня 2020 року, відмінені у зв’язку з діючим карантином.

Переглядів: 26
 Друк

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадкІВ.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 36 випадки;

Волинська область — 3 випадки;

Дніпропетровська область — 9 випадків;

Донецька область — 6 випадків;

Житомирська область — 5 випадків;

Закарпатська область — 1 випадок;

Запорізька область — 13 випадків;

Івано-Франківська область — 45 випадок;

Кіровоградська область — 4 випадки;

м. Київ — 107 випадки;

Київська область — 52 випадки;

Львівська область — 6 випадків;

Луганська область — 2 випадки;

Одеська область — 11 випадків;

Полтавська область — 1 випадок;

Рівненська область — 13 випадків;

Сумська область — 10 випадків;

Тернопільська область — 78 випадків;

Харківська область — 1 випадок;

Херсонська область — 1 випадок;

Хмельницька область — 3 випадки;

Чернівецька область — 90 випадків;

Черкаська область — 50 випадків;

Чернігівська область — 2 випадки.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 31 березня 2020 року до Центру надійшло 378 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 2642 повідомлень про підозру на COVID-19. Переглядів: 24

  Read More...


Сторінка 1 з 23
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack