Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2020
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Середа, 10 червня 2020


Друк

Проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином громадських місць у селах і доріг комунальної форми власності:

Домантівської, Каленівської, Кам`яногребельської, Красноліської, Кривошиїнської, Малоєрчиківської, Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької, Селезенівської, Тарасівської, Шаліївської, Шамраївської, Шапіївської сільських рад.

Сквирська міська рада

З 10-00 до 12-00 години КП «Сквираблагоустрій» ручним методом (садовим оприскувачем), продезінфіковано спиртовмісним розчином 40 елементів благоустрою.

Також проведена санітарна обробка житлового будинку за адресою пров. Каштановий, 15 (два під’їзди)

Переглядів: 28
 Друк

Інформуємо, що на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua в розділі «Цифрове телерадіомовлення в Україні», розміщено інформацію щодо прийому цифрового сигналу, зокрема практичні поради громадянам для безкоштовного перегляду 32 цифрових телевізійних програм у стандарті DVB-T2, переліку каналів, розташування передавачів, інформація про цифрові передавачі та антени.

Додатково надаємо практичні поради щодо правил оптимального налаштування фіксованого прийому цифрового наземного телевізійного

мовлення (DVB-T2), а саме:

• необхідність розташування приймальної антени з коефіцієнтом підсилення не менше 10 дБ на висоті не менше 10 м, але в будь-якому випадку над існуючими в напрямку передавача цифрового телевізійного мовлення прилеглими будівлями та домінуючими елементами рельєфу – для забезпечення прямої видимості;

• обов’язкової орієнтації приймальних антен домогосподарств в напрямку розташування найближчого передавача цифрового телевізійного мовлення.

Аналогічна інформація також розміщена на офіційному веб-сайті

Українського державного центру радіочастот www.ucrf.gov.ua у відповідному розділі сайта: «Консультаційний центр» - «Налаштування прийому цифрового ефірного ТБ».

У разі необхідності надання окремих практичних порад із забезпечення прийому сигналу цифрового наземного телевізійного мовлення, просимо звертатись на електронну адресу Українського державного центру радіочастот: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +38 044 422-85-85.

Практичні поради громадянам для перегляду 32 цифрових телевізійних програм у стандарті DVB-T2

ПРИЙОМ ЦИФРОВОГО СИГНАЛУ

1. Цифрове наземне (ефірне) телевізійне мовлення в Україні здійснюється в стандарті DVB-T2.

2.Для налаштування приймачів та приймальних антен необхідно:

• мати телевізор з підтримкою стандарту DVB-T2 або спеціальну приставку цифрового наземного (ефірного) телевізійного мовлення з підтримкою стандарту DVB-T2.

В точці продажу необхідно звернутися до продавця-консультанта для попереднього налаштування нової приставки на прийом телевізійних каналів, які транслюються саме у вашій місцевості (тому бажано купувати приставку DVB-T2 в населеному пункті або районі, де ви живете). Ще одним способом налаштування приставки DVB-T2 є її налаштування із використанням антени сусідів, які вже користуються (дивляться) цифрові телевізійні програми у стандарті DVB-T2.

• Придбати приймальну антену з коефіцієнтом підсилення (зазвичай зазначається у паспорті на пристрій) не менше 10 дБ. Переглядів: 23

  Read More...Друк

Пілотний проєкт здійснення митних формальностей в автоматичному режимі (без участі митного інспектора), який розпочався в Київській митниці з 20 травня поточного року, набирає обертів.

«На вчорашній вечір чотирма з семи підприємств, які взяли участь у цьому пілотному проєкті, подано 309 декларацій, які успішно пройшли ланцюжок автоматичної перевірки, що завершився їх оформленням та випуском у вільний обіг» - зазначив очільник Київської митниці Антон Борисенко.

Серед товарів, що експортуються в межах цього проекту, Антон Борисенко назвав рекламні друковані каталоги продукції, паперову упаковку, туалетний папір, скляні банки та пляшки, керамічну плитку, сантехніку з кераміки – умивальники, унітази, бачки тощо.

В Київській митниці так працюють поки 4 підприємства, ще 3 підприємства дали згоду на експеримент. Таким чином, зацікавленість з боку інших українських експортерів вже існує.

Наразі пілотним проєктом Держмитслужби передбачено автоматичне оформлення товарів поки що в трьох митних режимах - експорт, переробка на митній території, реекспорт (після переробки).

Переглядів: 15
 Друк

Днями в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області проведено дистанційну перевірку знань страхових експертів і експерток з охорони праці за тематикою: «Управління охорони праці на підприємстві та обов’язки роботодавця. Функціонування системи управління охороною праці (СУОП)».

Перевірка знань проводилась за результатами безкоштовного навчання працівників управління, організованого на пропозицію НВП «ПРОТЕК» в рамках акції до Всесвітнього дня охорони праці, яке тривало з 10 квітня по 31 травня цього року в форматі самопідготовки.

Знання перевірялись в режимі «тестування» за дванадцятибальною системою з використанням програмного комплексу Автоекзаменатор «Охорона праці» НВП «ПРОТЕК». Тривалість екзамену обмежувалась 45хв. Учасникам було запропоновано обрати правильні та найбільш повні за обсягом варіанти відповідей на 24 питання, внесені до кожного білету. В перевірці знань взяли участь страхові експерти і експертки з охорони праці 12 відділень управління.

Оцінка знань виставлена за інтегральним показником, що враховує кількість правильних відповідей і витрачений час на тестування. Найкращі показники у страхових експерток: Олени Левківської (відділення у місті Славутич), яка у рейтингу посіла перше місце, Олени Єськової (Вишгородське відділення) та Людмили Корнієнко (Бориспільське відділення).

Страхова експертка Васильківського відділення додатково виконала три тестування за програмою «НВ та аварії. Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків і аварій на виробництві», отримавши оцінки 12, 11, 13.

Переглядів: 8
 Друк

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету сьогодні, 03 червня, на своєму засіданні погодив виділення коштів державного бюджету із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України (відповідно до пункту 1 постанови КМУ від 20.05.2020 № 385).

Зазначені кошти будуть виділені ФССУ після внесення змін до бюджету Фонду на 2020 рік.

Для надання фінансової допомоги Фонду передбачено 2 278,8 млн гривень:

● 1 807,7 млн гривень – на поворотній основі для виплати матеріального забезпечення;

● 471,1 млн гривень – на безповоротній основі для виплати матеріального забезпечення (крім допомог по вагітності та пологах) в частині надання допомоги на період перебування у закладах охорони здоров’я і на самоізоляції під меднаглядом, а також для виплати одноразових допомог членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Переглядів: 8
 Друк

Період перебування у відпустці без збереження заробітної плати вважається невідпрацьованим з поважних причин та виключається з розрахункового періоду при визначенні суми матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.

Строк такої відпустки у загальних випадках складає до 15 календарних днів на рік. Водночас, на період накладеного карантину тривалість відпустки без збереження заробітної плати за згодою сторін може перевищувати 15 календарних днів. Зазначена норма регламентована частиною третьою статті 84 КЗпП України та частиною третьою статті 26 Закону  України «Про відпустки», відповідні зміни набули чинності 17.03.2020.

Незалежно від тривалості, період відпустки без збереження заробітної плати за згодою сторін вважається невідпрацьованим з поважних причин, а отже, виключається з розрахункового періоду та не зменшує суму виплат за лікарняними від Фонду.

Зазначимо, розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) та допомоги по вагітності пологах залежить від середньоденного доходу працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок, на кількість календарних днів перебування у трудових відносинах у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин. Зокрема, до поважних причин відноситься відпустка без збереження заробітної плати. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України. 

Переглядів: 8
 Друк

Висока температура повітря негативно впливає на організм працюючих, що характерно для підприємств ливарного виробництва, будівництва, житлово-комунального та сільського господарств.

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності нервової системи.

З метою недопущення гострих професійних захворювань та нещасних випадків на виробництві, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області рекомендує працівникам пити підсолену воду в достатній кількості, а роботодавцям – взяти на контроль фактори впливу високих температур на працюючих та подбати про виконання відповідних профілактичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам і захворюванням працівників.

Заходи, які необхідно вжити для створення безпечних умов праці:

- обмежити виконання робіт підвищеної небезпеки, у тому числі, робіт на висоті, експлуатацію баштових кранів та інших будівельних машин, механізмів;

- відкоригувати розпорядок робочого дня, тривалість робочої зміни та обідньої перерви, збільшити кількість технологічних перерв, запровадити ранній початок робочого дня і, відповідно, його закінчення, забезпечити працівників питною водою, не допускати їх перегріву;

- провести позапланові інструктажі з працівниками щодо дотримання вимог безпечного ведення робіт та надання долікарської допомоги у разі сонячного та теплового удару, запаморочення, втрати свідомості;

-  доукомплектувати медичні аптечки на робочих місцях;

- за можливості проводити медичні огляди на початку робочої зміни працівників, які виконують роботи, що віднесені до робіт з підвищеною небезпекою, або експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки.

Виконання зазначених заходів поліпшить умови праці робітників та знизить ризик настання нещасних випадків на виробництві.

Переглядів: 9
 Друк

В Сквирському районному секторі щоденно виконується комплексна робота щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19. З цією метою 10 червня  з метою рятувальники7-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м.Сквира провели дезінфекцію в будівлі пожежного депо та аварійно-рятувальної техніки підрозділу санітарно-протиепідемічні заходи в службових приміщеннях.

Щоденно проводиться посилений моніторинг стану здоров’я, у тому числі щоденний температурний скринінг особового складу.

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення Служба порятунку закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями.

Переглядів: 9
 Друк

10 червня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено.

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Переглядів: 48
 Друк

Упродовж червня поточного року мешканці Києва та Київської області можуть безкоштовно користуватися аудіоконсультаціями кваліфікованих лікарів і пройти інформаційне онлайн-тестування на симптоми коронавірусу. Про це йдеться в Меморандумі, який укладено між Київською обласною державною адміністрацією та онлайн-хабом DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції».

Підписаний документ ще раз доводить те, що бізнес та влада здатні об’єднувати зусилля та продуктивно співпрацювати, зокрема, якщо йдеться про збереження здоров’я та життя людей.

«Консультації лікарів для мешканців області – дуже корисна ініціатива, яка дозволить людям отримати фахову пораду і, можливо, попередити захворювання. Я вдячний лікарям за їхню допомогу. Особливо під час пандемії коронавірусу. Мешканців закликаю не нехтувати своїм здоров‘ям і вчасно користуватися допомогою медиків. Бережіть себе і своїх близьких», – зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Під час аудіоконсультацій користувач отримує від медиків фахові поради, які вони надають з огляду на описані симптоми. Також лікарі допоможуть скласти алгоритм подальших дій та за необхідності розшифрувати результати аналізів. Тривалість консультації – 10 хв. Отримати цю послугу можна після простої реєстрації на сайті онлайн-хабу (https://doc.ua/news/news/besplatnye-onlajn-konsultacii-s-vrachami-v-period-karantina ).

Також на сайті DOC.ua або на його сторінках у Viber(https://www.viber.com/docua ) чиTelegram(https://t.me/docuabot ) можна пройти просте онлайн-тестування, яке допоможе визначити чи перебуваєте ви в зоні ризика щодо захворювання на коронавірус. Програму складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Результати тесту мають довідковий характер і не є встановленим діагнозом. Переглядів: 14

  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack