Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2020
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Вівторок, 16 червня 2020


Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію, згідно звітів керівників відповідних підприємств, установ та організацій, станом на 16:00 16.06.2020 року:

Сквирське районне управління  Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Проведена  роз’яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 9 осіб, проведено 6 бесід; прведено позапланову перевірку Сквирського ринку Київської регіональної спілки споживчої кооперації по виконанню Постанови Головного Державного санітарного лікаря України  «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв»язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19»№34 від 06.06.2020р. Переглядів: 74

  Read More...Друк

Проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином громадських місць у селах і доріг комунальної форми власності:

Великоєрчиківської, Горобіївської, Домантівської, Кам`яногребельської, Каленівської, Кривошиїнської, Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської, Оріховецької, Рогізнянької, Рудянської, Самгородоцької, Тарасівської, Тхорівської, Шамраївської, Шапіївської.

Сквирська міська рада

проведена санітарна обробка житлових будинків за адресою:

-       вул.Незалежності, 145 (два під’їзди),

-       вул.Незалежності, 147 (три під’їзди),

-       вул.Фруктових садів, 7 (два під’їзди).

Переглядів: 63
 Друк

16 червня 2020 року проведено пресконференцію голови Сквирської районної державної адміністрації щодо ситуації на полігоні твердих побутових відходів в межах Сквирської міської ради, до участі в якій були запрошені представники засобів масової інформації Сквирського району, а саме: інформаційне видання "Провінція Сквира" Сергій Ященко, редактор студії  районного  радіомовлення  «Шанс» Тетяна Рогач, директор (головний редактор) приватного підприємства «Редакція районної газети  «Вісник Сквирщини» Катерина Бондарчук.

Також запрошеними до участі та виступу з зазначеного питання були: перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації Олеся Центило-Гіптенко, секретар Сквирської міської ради Вероніка Бондар, перший заступник Сквирського міського голови Володимир Горбалінський, начальник Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Ігор Шуляк, начальник Сквирського відділу поліції ГУНП у Київській області Андрій Бакал, виконуючий обов’язки начальника Сквирського районного відділу Білоцерківської місцевої прокуратури Олег Далека та виконуючий обов’язки начальника КП «Сквирське комунальне господарство» В’ячеслав Войцехівський.

Переглядів: 94
  Read More...Друк

ЩОДО ВИГОТОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА ПОЛІГОН ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У М. СКВИРА

28 серпня 2017 року на виконання «Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2017-2020р.» було прийнято розпорядження №516 Сквирської районної державної адміністрації «Про розроблення Детального плану території земельної ділянки площею 10,0230га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів».

23.08.2017р. згідно клопотання КП «Сквирське комунальне господарство» до Сквирської райдержадміністрації від 22.08.2017р. з виїздом на місце районною комісією по вибору земельних ділянок було проведено обстеження земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 10,0230 га  на території Сквирської міської ради, на якій розміщено існуюче паспортизоване сміттєзвалище КП «СКГ» в зв’язку з необхідністю оформлення КП «СКГ» в установленому порядку права користування цією земельною ділянкою.

За результатами проведеного обстеження встановлено, що з метою дотримання санітарних, протипожежних та екологічних вимог існуюче сміттєзвалище потребує термінової реконструкції, існуюча площа земельної ділянки, яку займає сміттєзвалище становить 10,0230 га  і без змін може оформлюватись в користування.

18.10.2017р. комісією Сквирської райдержадміністрації з виїздом на місце проведено обстеження земельної ділянки існуючого сміттєзвалища та прилеглих до нього лісових насаджень Сквирського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство» в межах Великоєрчиківської сільської ради Сквирського району Київської області, з метою дотримання протипожежних вимог при проведенні реконструкції сміттєзвалища.

Обстеження проводилось по всій території об’єкту та прилягаючих лісових насаджень Сквирського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство»  шириною 25 м довжиною 1,142 км.

За результатами обстеження складений акт, в якому рекомендовано  провести суцільне видалення малоцінних порід дерев, чагарників та самосіву на земельній ділянці сміттєзвалища та утримувати її частину шириною 6м в розорюваному стані, ДП «Білоцерківське лісове господарство» запланувати та провести протипожежні заходи з метою недопущення лісових пожеж на межі з сміттєзвалищем.

22 квітня 2018 року Сквирською районною державною адміністрацією було проведено громадські слухання щодо врахування громадських інтересів по проєкту містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки площею 10,0230га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів.

Розроблений «Детальний план території земельної ділянки площею 10,0230га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів (реконструкція)» на замовлення та відповідно до завдання Сквирської районної державної адміністрації (договір №04/09-ДПТ від 29.12.2017р.). Розробник проєкту  ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ».

Подана «Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування проекту детального плану території земельної ділянки площею 10,0230га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів».

Станом на початок 2020року  стратегічна екологічна оцінка документу державного планування проєкту детального плану території під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів не була  проведена.

Це питання було включено до заходів роботи голови РДА протягом 100 днів на посаді як одне з найважливіших питань життєдіяльності району.

Сквирською районною державною адміністрацією направлений лист до Сквирської міської ради (№06-44/1063 від 13.05.2020р.) з проханням надати інформацію щодо перспектив проведення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування проєкту детального плану території під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів.

У відповідь  на сесії Сквирської міської ради 28 травня 2020 року були виділені кошти у сумі близько 50 тис. грн.. на здійснення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування проєкту детального плану території земельної ділянки площею 10,0230га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів. Переглядів: 64

  Read More...Друк

З метою захисту прав споживачів Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) затверджено гарантовані стандарти якості надання послуг з електропостачання та компенсації споживачам за їх недотримання.

 

Так, у Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженому постановою НКРЕКП від 12.06.2018 року № 375, визначено 16 гарантованих стандартів для оператора системи розподілу (далі – ОСР) та 4 – для електропостачальника, а також зазначено розмір компенсації за їх недотримання.

 

До загальних стандартів якості надання послуг ОСР належать:

 

1) дотримання показників зміни напруги, встановлених Кодексом систем розподілу (далі – КСР);

2) усунення причини недотримання показників якості електроенергії за результатами розгляду скарги (претензії) споживача щодо якості електричної енергії з дня, коли ОСР дізнався про недотримання показників якості електроенергії внаслідок візиту до споживача або за результатами проведення вимірювання. А також з дня отримання скарги (претензії) споживача у випадку, якщо ОСР вже були відомі причини недотримання показників якості електричної енергії. Недоліки усуваються у строк до 30 днів в разі можливості їх усунення оперативними діями персоналу ОСР; у строк до 180 днів в разі необхідності проведення будівельних робіт або заміни елементів мережі;

3) розгляд скарги (претензії) споживача щодо якості електричної енергії з наданням інформації, зазначеної у пункті 13.2.2 глави 13 КСР, з дня отримання скарги (претензії): у строк до 15 днів без проведення вимірювань параметрів якості електричної енергії в точці розподілу споживача та у строк до 30 днів у разі проведення вимірювань параметрів якості електричної енергії в точці розподілу споживача;

4) відновлення електропостачання після початку перерви в електропостачанні протягом 24 годин;

5) видача технічних умов на приєднання разом з проєктом договору про приєднання з дня реєстрації заяви про приєднання: у строк до 10 робочих днів для стандартного приєднання; у строк до10 робочих днів для нестандартного приєднання без необхідності погодження технічних умов з оператором системи передачі; у строк до 20 робочих днів для нестандартного приєднання при необхідності погодження технічних умов з оператором системи передачі;

6) подання робочої напруги для проведення випробувань електрообладнання замовника з дня отримання заяви замовника: у строк до 5 робочих днів, якщо подання напруги не потребує припинення електропостачання інших споживачів, у строк до 10 робочих днів, якщо подання напруги потребує припинення електропостачання інших спожиачів;

7) підключення електроустановок замовника до електричної мережі з дня отримання заяви замовника: у строк до 5 робочих днів, якщо підключення не потребує припинення електропостачання інших користувачів; у строк до 10 робочих днів, якщо підключення потребує припинення електропостачання інших користувачів;

8) видача паперового примірника укладеного договору про надання послуг з розподілу у строк до 3 робочих днів від дати отримання відповідного звернення споживача;

9) видача підписаного ОСР паспорту точки розподілу у строк до 10 робочих днів від дати отримання відповідного звернення споживача;

10) відновлення електроживлення електроустановки споживача, яка була відключена за заявою споживача, у строк до 5 робочих днів з дати надання споживачем документів, що підтверджують оплату ліцензіату послуги з відновлення електроживлення;

11) відновлення електроживлення електроустановки споживача, яка була відключена за ініціативою ОСР, з дати надання споживачем підтвердження усунення виявлених порушень, оплати заборгованості за надані послуги та/або несанкціонований відбір електричної енергії, а також відшкодування збитків (за їх наявності): у міській місцевості – у строк до 3 робочих днів, у сільській місцевості – у строк до 5 робочих днів;

12) відновлення електроживлення електроустановки споживача, яка була відключена за зверненням електропостачальника, з дати отримання від електропостачальника інформації про усунення причин відключення: у міській місцевості – у строк до 3 робочих днів, у сільській місцевості – у строк до 5 робочих днів;

13) перевірка лічильника у строк до 20 днів з дати отримання від споживача відповідної заяви;

14) розгляд звернень/скарг/претензій споживачів з дня отримання звернення/скарги/претензії споживача: у строк до 30 днів, у строк до 45 днів, якщо під час розгляду звернення необхідно здійснити технічну перевірку або провести експертизу засобу обліку;

15) розгляд звернень споживачів щодо відшкодування збитків, завданих внаслідок недотримання ОСР показників якості електропостачання у строк до 30 днів з дати отримання звернення;

16) розгляд звернень споживачів щодо перевірки правильності рахунку за послуги з розподілу електричної енергії, якщо виставлення таких рахунків ОСР передбачене у договорі про надання послуг з розподілу електричної енергії зі споживачем, у строк до 5 робочих днів з дати отримання звернення.

У разі недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг, зазначених у пункті 2.3 глави 2 Порядку, ОСР надає споживачу компенсацію у розмірах, наведених у додатку 1 до цього Порядку (за вирахуванням необхідних сум податків, якщо такі застосовуються), та відповідно до процедур, визначених главою 5 цього Порядку.

До гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника відносять:

1) надання даних про споживання електричної енергії у строк до 5 робочих днів з дня отримання запиту споживача;

2) розгляд звернень/скарг/претензій споживачів з дня отримання звернення/скарги/претензії споживача: у строк до 30 днів, у строк до 45 днів, якщо під час розгляду звернення необхідно здійснити технічну перевірку або провести експертизу засобу обліку;

3) розгляд звернень споживачів щодо перевірки правильності рахунку на оплату у строк до 5 робочих днів з дати отримання звернення;

4) врахування суми відповідної компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг ОСР у кінцевому рахунку за електричну енергії споживача (у разі якщо постачання електричної енергії споживачу здійснюється постачальником універсальних послуг або якщо відповідно до комерційної пропозиції електропостачальника плату за надання послуг з розподілу електричної енергії забезпечує електропостальник) у строк до 30 днів з дня отримання повідомлення ОСР щодо виплати компенсації.

У разі недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг, зазначених у пункті 3.3 глави 3 Порядку, електропостачальник надає споживачу компенсацію у розмірах, наведених у додатку 2 до цього Порядку (за вирахуванням необхідних сум податків, якщо такі застосовуються), та відповідно до процедур, визначених главою 5 цього Порядку. Електропостачальник за домовленістю зі споживачем може надавати компенсацію іншим способом, зокрема шляхом прямого платежу споживачу.

У випадку ненадання ОСР або електропостачальником компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання, споживач має право самостійно звернутися із заявою до ОСР або електропостачальника. У разі необґрунтованої відмови у наданні компенсації або залишення заяви без розгляду, споживач може звернутися до НКРЕКП.

Переглядів: 8
 Друк

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 16 червня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2049 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 167 дітей та 402 медпрацівники (за весь період). Нових випадків за останню добу – 25.

Лабораторно підтверджені випадки:

– в Обухівському р-ні – 256 (м. Обухів -​ 127, смт Козин – 25, м. Українка -​40, с. Нещерів – 10, с. Таценки – 8, с. Романків -​5, с. Красне-1​ – 7, с. Деремезне – 2, с. Григорівка – 3, с. Красна Слобідка – 5, с. Германівка – 4, с. Матяшівка – 8, с. Перше Травня​- 1, с. Халеп’я -1, с. Трипілля​ – 1, с. Жуківці – 3, с. Гусачівка – 1, с. Старі Безрадичі-1, с. Витачів – 1, с. Перегонівка -1, с. Сепок – 1, с. Долина – 1);

– у Києво-Святошинському р-ні – 485 (м. Вишневе – 188, с. С. Борщагівка – 59, с. Крюковщина – 40, м. Боярка – 31, с. П. Борщагівка – 47, с. Лісники – 5, с. Гатне – 12, с. Святопетрівське – 21, с. Новосілки – 2, с. Дмитрівка – 5, с. Білогородка – 7, с. Шпитьки – 2, с. Тарасівка -​16, с. Чайки – 9, с. Нове – 1, с. Кременище – 1, с. Горенка – 1, с. Капітанівка – 1, с. Гнатівка – 1, с. Юріївка – 2, с. Гореничі – 4, с. Ходосівка – 3, с. Круглик – 1, с. Мих. Рубежівка – 1, с. Личанка – 2, с. Віта Поштова – 7, с. Мироцьке – 4, с. Хотів – 5, с. Лука – 2; с. Музичі – 1, с. Лісне -1, с. Чабани – 3);

– у Баришівському р-ні – 53 (с. Недра -1; с. Дернівка – 1; с. с. Лукаші – 15; с. Леляки – 14, с. Селище – 1, с. Бзів – 1, с. Семенівка – 8, с. Волошинівка – 1; с. Паришків – 1, с.Яблуневе – 2, с. Садове – 3, Лехнівка –5);

– у Білоцерківському р-ні – 13 (с. Іванівка -1, с. Шкарівка – 1, с. с. Чупира – 1, с. Макіївка – 1, с. М. Вільшанка- 1, с. Фурси-3, м. Узин –5);

– у Бориспільському р-ні – 90 (с. Гора – 7, с. Гнідин – 17, с. Вороньків – 3, с. Проліски – 6, с. Ревне – 6, с. Головурів – 1, с. Лебедин – 1, с. Кийлів – 1, с. Мирне – 1, с. Сулимівка – 2, с. Петропавлівське – 2, с. Вишеньки –14, с. Городище – 2, с. Дударків – 9, с. Щасливе – 2, с. В.Олександрівка – 1; с. М.Олександрівка – 2; с. Перемога – 1; с. Іванків – 1; с. Кучаків – 3, с. Синьківка -1, с. Мартусівка – 1, с. Глибоке – 5, с. Чубинське -1); Переглядів: 62

  Read More...Друк

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 16 червня в Україні підтверджено 32 476 випадків COVID-19, з них 14 528 одужали, 912 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 666 випадків.

Усього проведених досліджень в Україні методом ПЛР — 507 251, методом ІФА — 89 358.

Усього захворювання підтверджено у 2402 дітей та 5600 медиків. Госпіталізації потребували 9215 осіб, підключення до апарату ШВЛ — 319 пацієнтів. 23 261 хворий перебував на амбулаторному лікуванні.

Загалом випадки підтверджено:

 • Вінницька обл. — 1455 (890 одужали);
 • Волинська обл. — 1499 (460 одужали);
 • Дніпропетровська обл. — 1004 (724 одужали);
 • Донецька обл. — 338 (128 одужали);
 • Житомирська обл. — 1101 (559 одужали);
 • Закарпатська обл. — 1726 (706 одужали);
 • Запорізька обл. — 531 (336 одужали);
 • Івано-Франківська обл. — 1809 (1037 одужали);
 • м. Київ — 3985 (1164 одужали);
 • Київська обл. — 2049 (829 одужали);
 • Кіровоградська обл. — 590 (487 одужали);
 • Луганська обл. — 60 (47 одужали);
 • Львівська обл. — 3072 (639 одужали);
 • Миколаївська обл. — 321 (216 одужали);
 • Одеська обл. — 1133 (426 одужали);
 • Полтавська обл. — 279 (258 одужали);
 • Рівненська обл. — 2473 (1379 одужали);
 • Сумська обл. — 228 (168 одужали);
 • Тернопільська обл. — 1483 (1024 одужали);
 • Харківська обл. — 1595 (752 одужали);
 • Херсонська обл. — 183 (174 одужали);
 • Хмельницька обл. — 560 (422 одужали);
 • Черкаська обл. — 562 (357 одужали);
 • Чернівецька обл. — 4013 (1265 одужали);
 • Чернігівська обл. — 427 (81 одужали).

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні. Переглядів: 16

  Read More...Друк

16 червня 2020 року об 11:00 год у малому залі адмінприміщення за адресою вул. Богачевського, 28 під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації Оксани Славінської відбудеться прес-конференція щодо ситуації на полігоні твердих побутових відходів в межах Сквирської міської ради.

Участь у прес-конференції візьмуть представники:

Сквирської міської ради, Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області, Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області,  Сквирського районного відділу Білоцерківської місцевої прокуратури, ДП «Білоцерківське лісове господарство», КП «Сквирське комунальне господарство», приватного підприємства «Редакція районної газети «Вісник Сквирщини», студії районного радіомовлення «Шанс», суспільно інформаційного видання «Провінція Сквира»

Переглядів: 19
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно п.п. 14.1.175 ст.14 Податкового кодексу України (далі- ПКУ) податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному Кодексом.

Податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи), уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень.

Процедуру стягнення податкового боргу можна умовно розділити на певні етапи:

Етап 1.Надсилання податкової вимоги.

Відповідно до ст. 59 ПКУз дня виникнення податкового боргу податковий орган має підстави надіслати платнику податків податкову вимогу, яка має містити відомості про розмір податкового боргу, що забезпечується податковою заставою, вимогу погасити податковий борг, а також повідомлення про наслідки його непогашення.

Етап 2. Виникнення права податкової застави.

Факт появи податкового боргу призводить до передачі майна платника податків (балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу) у податкову заставу. І ця подія не потребує письмового оформлення (пп. 88.1, 88.2 ст.88 п.89.2 ст.89Податкового кодексу України). Право податкової застави не застосовується, якщо сума податкового боргу не перевищує 60 нмдг, тобто 1020 грн (абз. 6 п. 89.2 ст.89Податкового кодексу України).

Етап 3. Опис майна в податкову заставу.

Податковий керуючий на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) податкового органу складає акт опису майна (п.89.3 ст.89Податкового кодексу України). Майно, описане у податкову заставу, податковий орган реєструє у відповідному державному реєстрі обтяжень (п. 89.8 ст.89Податкового кодексу України). Водночас платник податків зберігає право на користування майном, але без узгодження з податковим органом не може здійснювати його відчуження(ст. 92 Податкового кодексу України).

Етап 4. Стягнення.

Не раніше, ніж через 30 календарних днів з дня надсилання (вручення) платнику податкової вимоги податковий орган має право стягувати кошти боржника (як з рахунків, так і готівкою), а якщо їх недостатньо для погашення податкового боргу — стягувати майно, що перебуває в податковій заставі, у разі недостатності майна – стягувати дебіторську заборгованість(ст. 95 Податкового кодексу України). Ці процедури проводяться за рішенням суду.

ВИНЯТОК. Рішення суду не потрібне щодо стягнення коштів боржника, якщо податковий борг утворився через несплату ним понад 90 календарних днів самостійно задекларованого грошового зобов’язання, сума якого перевищує 5 млн. грн, та за умови відсутності зобов’язання держави повернути такому платнику помилково або надміру сплачені кошти (абз. 2 п. 95.5 ст.95Податкового кодексу України).

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 10
 Друк

«З початку року платники території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області перерахували до місцевих бюджетівпонад 887 млнгрн. податкових платежів. Сума сплачених податків перевищує аналогічні показники 2019 року на 10,7 млн.грн. , або 1,2%. Проте, зважаючи на обставини сьогодення, темпиприросту надходжень у поточному році є дещо меншими», - зазначив очільник Василь Зеленський.

У порівнянні з січнем-травнем минулого року спостерігається зростання надходжень по основних бюджетоформуючих платежах.

Традиційно, у доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займають надходження від сплати податку на доходи фізичних осіб– 574,6 млн.грн. або 64,7% від перерахувань до місцевих бюджетів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження податку зросли на 7,9 млн.грн., або на 1,4%.

Значна частка у структурі місцевих бюджетів належить надходженнямєдиного податку. Його сума склала 178,3 млн.грн., що на 11,8% перевищує надходження минулого року і становить 20,1% від усієї суми надходжень до місцевих бюджетів.

Вагомим джерелом доходів місцевих бюджетів є плата за землю, що відноситься до податку на майно і є складовою місцевих податків. У звітному періоді місцеві бюджети отримали 81,3 млн. грн. плати за землю, що на 9,1% (4,4 млн.грн. ) більше від надходжень за аналогічний період 2019 року. У структурі доходів місцевих бюджетів плата за землю займає 9,1%.

Окремо необхідно сказати про надходженняподатку на нерухому майно, відмінне від земельної ділянки. Його сума склала 32,7 млн. грн., що на 10,2 млн. грн. або 45,3% більше від надходжень у 2019 році.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 8
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack