Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2020
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          
Понеділок, 22 червня 2020


Друк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 32
 Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію, згідно звітів керівників відповідних підприємств, установ та організацій, станом на 16:00 22.06.2020 року:

Сквирське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

1.Проведена  роз`яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 10

осіб, проведено 5 бесід;

2.За результатами контрольної перевірки щодо дотримання рекомендацій з організації протиепідемічних заходів в салоні краси  «Магія краси» та кафе «Смачно» по вул. Соборна, м. Сквира пропозиції надані 19.06.2020 року виконані.

3.В ході здійснення моніторингу щодо дотримання організації протиепідемічних заходів в магазинах виявлено порушення:

- «Бебі-манія» - потребує поновлення маркування для дотримання дистанції між клієнтами (не менше 1,5 метри), відсутні одноразові паперові серветки, відсутній контейнер для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та паперових серветок.

- «Ермолинські напівфабрикати» - відсутній контейнер для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та паперових серветок.

- крамниця «Продукти-м`ясо» - потребує поновлення маркування для дотримання дистанції між клієнтами (не менше 1,5 метри).

КНП СРР «Сквирський РЦПМСД» Переглядів: 38

  Read More...Друк

Порядок денний

позачергового засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

22.06. 2020 р.                                                                                            м. Сквира

1. Про протиепідемічний стан на території Сквирського району, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

Доповідачі:

Дяконова Наталя Василівна – помічник лікаря-епідемолога Білоцерківського міськрайоного відділу лабораторних досліджень;

Фартушна Тетяна Вікторівна – в. о. директора комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська СРР «ЦПМСД»;

Ворушило Микола Степанович – начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту районної державної адміністрації.

  1. 2. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах Сквирського району в 2020 році.

Доповідачі:

Назарчук Віталій Володимирович – лісничий Сквирського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство»;

Денисенко Марина Павлівна  – тимчасово виконуюча обов’язки  головного інспектора Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київські області;

Ворушило Микола Степанович – начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту районної державної адміністрації.

3. Про вжиття заходів для боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Сквирському районі.

Доповідач:

Бакал Андрій Сергійович – начальник підполковник поліції Сквирського ВП ГУНП у Київській області

4. Про виконання плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Сквирського району у 2020 році та визначення місць масового відпочинку людей на водних об’єктах .

Доповідачі:

Денисенко Марина Павлівна  – тимчасово виконуюча обов’язки  головного інспектора Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київські області;

Ворушило Микола Степанович – начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту районної державної адміністрації.

5. Про виробничий і невиробничий травматизм за перший квартал 2020 року на території Сквирського району.

Доповідач:

Кучер Інна Дмитрівна – начальник відділу з питань зайнятості та соціального забезпечення пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення РДА.

Переглядів: 29
 Друк

Проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином громадських місць у селах і доріг комунальної форми власності:

Горобіївської, Домантівської, Дулицької,  Кривошиїнської, Малоєрчиківської, Малолисовецької, Мовчанівської,  Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької, Селезенівської, Тарасівської, Шамраївської, Шапіївської.

Сквирська міська рада

Працівниками КП «Сквираблагоустрій» хлоровмісним засобом оброблено 4850 м2 тротуарів.

Також, проведена санітарна обробка житлових будинків за адресою:

  • вул. Богачевського, 51 (два під’їзди),
  • вул. Богачевського, 53 (чотири під’їзди).
Переглядів: 30
 Друк

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Історію найкривавішої в історії людства війни зафіксовано у наукових працях, архівних і музейних документах, фотографіях, плакатах воєнного і повоєнного часів, у спогадах учасників, а також відтворено у художніх, літературних творах, кінострічках. Частина з таких художніх та документальних творів і представлена на книжкових виставках, які оформлені у бібліотеках Сквирської ЦБС: «Червень 1941: над пам’яттю роки не владні», (Сквирська центральна районна бібліотека), «Трагічний ранок 41-го»  (Великоєрчиківська сільська бібліотека), «Знати, щоб пам’ятати» (Тарасівська сільська бібліотека).

Також у Лавриківській сільській бібліотеці - філії було проведено годину вшанування «Без імен» https://www.facebook.com/bibliotekask1/videos/555936351762744/ . Шапіївською сільською бібліотекою - філією було проведено годину скорботи "Червоний мак - символ пам'яті" https://www.facebook.com/bibliotekask1/videos/573346896945228/.

Переглядів: 33
 Друк

Шановні жителі Київщини!

22 червня на знак глибокої шани до подвигу всіх, хто відстояв перемогу у Другій світовій війні в Україні встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Ми вклоняємось кожному воїну-фонтовику, ветерану війни, партизану та працівнику тилу, які ризикуючи своїм життям принесли мир на українську землю. Схиляємо голови перед пам’яттю всіх, хто загинув у смертельному двобої з ворогом, подарувавши свободу своїм нащадкам.

Сьогодні ми особливо гостро відчуваємо ціну свободи. Знову відстоюємо право на незалежне мирне життя. Відстоюємо право українського народу на вибір. Вибір жити у вільній європейській Україні.

Вічна пам’ять полеглим!

Честь і слава Героям!

Голова Київської облдержадміністрації                                                                                   Василь ВОЛОДІН

Переглядів: 22
 Друк

Під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ. Розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації.

2.   Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Бакал Андрій Сергійович начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області.

3. Про моніторинг епідемічної ситуації захворювань  на коронавірус.

Доповідач: Дьяконова Наталія Василівна – помічниця лікаря епідеміолога Білоцерківського міськрайонного відділу лабораторних досліджень Київського обласного лабораторного центру МОЗ України.

4. Про продовження термінів карантину в Україні.

Доповідач:   Ворушило Микола Степанович - начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та  цивільного захисту райдержадміністрації.

5. Про проходження випускниками державної підсумкової атестації  та зовнішнього незалежного оцінювання. Про виконання приписів районного сектору ДСНС України в Київській області під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Переглядів: 57

  Read More...Друк

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу Друга Світова війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Цього дня голова Сквирської районної державної адміністрації Оксана Славінська, голова Сквирської районної ради Василь Гриша, заступник голови  Сквирської районної ради  Олена Грищенко, виконуюча обов`язки голови Сквирської міської ради Вероніка Бондар, голова районної ради ветеранів війни і праці та Збройних Сил України Микола Шевчук вшанували пам`ять жертв Другої Світової війни та поклали квіти до Меморіалу Слави і Алеї Слави.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Захід був проведений з дотриманням вимог щодо запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Переглядів: 18
 Друк

Сквирська районна філія Київського обласного центу зайнятості повідомляє, що на підставі статті 47/1 Закону України «Про зайнятість населення», та згідно Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі «Порядок»), здійснює приймання документів від роботодавців та ФОП, згідно п. 9 Порядку, які мають право на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Право на допомогу по частковому безробіттю  мають застраховані особи, в т.ч. працівники, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію), у разі втрати ними частини заробітної плати (доходу) внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності, за зверненням роботодавця або ФОП, який є застрахованою особою, для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини.

Допомога по часковому безробіттю на період карантину надається за кожну годину, на яку працівникові (ФОП) скорочено передбачену тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу) (для ФОП – це дві третини бази нарахування ЄСВ за 2019 рік) .

Станом на 19 червня 2020 року в Сквирську районну філію Київського ОЦЗ надійшло 35 пакетів документів від роботодавців і фізичних осіб-підприємців, які для прийняття рішення щодо надання  допомоги по часковому безробіттю були направлені до Київького ОЦЗ. При прийнятті позитивних рішеннь, кошти будуть перераховуватись на рахунки роботодавців (ФОП) для виплати працівникам згідно Порядку.

За більш детальною інформацією запрошуємо роботодавців звертатись до Сквирської РФ Київського ОЦЗ за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 25.

Сквирська РФ Київського ОЦЗ

Переглядів: 24
 Друк

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 22 червня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 2236 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 180 дітей та 436 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 28.

Лабораторно підтверджені випадки:

– в Обухівському р-ні – 262 (м. Обухів -​ 132, смт Козин – 25, м. Українка -​40, с. Нещерів – 10, с. Таценки – 8, с. Романків -​5, с. Красне-1​ – 7, с. Деремезне – 2, с. Григорівка – 3, с. Красна Слобідка – 5, с. Германівка – 4, с. Матяшівка – 8, с. Перше Травня​- 1, с. Халеп’я -1, с. Трипілля​ – 1, с. Жуківці – 3, с. Гусачівка – 1, с. Старі Безрадичі-1, с. Витачів – 1, с. Перегонівка -1, с. Сепок – 1, с. Дерев‘яна – 1, с. Долина – 1);

– у Києво-Святошинському р-ні – 520 (м. Вишневе – 196, с. С. Борщагівка – 62, с. Крюковщина – 43, м. Боярка – 33, с. П. Борщагівка – 49, с. Лісники – 5, с. Гатне – 12, с. Святопетрівське – 23, с. Новосілки – 2, с. Дмитрівка – 5, с. Білогородка – 7, с. Шпитьки – 2, с. Тарасівка -​24, с. Чайки – 10, с. Нове – 4, с. Кременище – 1, с. Горенка – 2, с. Капітанівка – 1, с. Гнатівка – 1, с. Юріївка – 2, с. Гореничі – 4, с. Ходосівка – 3, с. Круглик – 1, с. Мих. Рубежівка – 2, с. Личанка – 2, с. Віта Поштова – 7, с. Мироцьке – 5, с. Хотів – 5, с. Лука – 2; с. Музичі – 1, с. Лісне -1, с. Чабани – 3);

– у Баришівському р-ні – 59 ( с. Недра -1; с. Дернівка – 1; с. Лукаші – 15; с. Леляки – 16, с. Селище – 1, с. Бзів – 1, с. Семенівка – 7, с. Перемога – 1, с. Волошинівка – 1; с. Паришків – 1, с. Яблуневе – 2, с. Садове – 3, с. Пасічна – 1, с. Борщів -1, с. Веселинівка – 2, с. Лехнівка –5);

– у Білоцерківському р-ні – 14 (с. Іванівка -1, с. Шкарівка – 1, с. с. Чупира – 1, с. Макіївка – 1, с. М. Вільшанка- 1, с. Фурси-4, м. Узин –5); Переглядів: 43

  Read More...


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack