Вересень 2018

У Шамраївському сільському Будинку культури відбулося спортивно-патріотичне свято «Здорова молодь – здорова нація!» на яке, окрім спортсменів, їх наставників та любителів спорту були запрошені голова Білоцерківської райдержадміністрації Г.В.Джигур, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації С.П.Кошіль, перший заступник голови Ружинської (Житомирська обл.)

райдержадміністрації О.М.Черешняк, сільська голова с. Бабинці (Погребищенського району, Вінницька обл.) О.В.Равва, сільська голова с.Нововастів (Погребищенського району, Вінницька обл.) Л.І.Шепетя, Начальник гуманітарного відділу Фурсівської ОТГ В.В.Корнійчук, Рудянська сільська голова Н.А.Згардівська.

Голова Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюк, голова райради В.В.Гриша та Шамраївська сільська голова В.П.Левіцька радо зустрічали гостей, спортсменів, тренерів та всіх, хто завітав на свято.

До присутніх звернувся голова Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюк: «Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Наш район та всю нашу державу прославили такі спортсмени, як Ілля Редюк - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу та чемпіон Європи з авіамодельного спорту, багаторазовий переможець етапів Кубку Світу з авіамодельного спорту серед дорослих. 27 травня він був внесений до Книги рекордів Гінеса, як перший Чемпіон Світу вУкраїні з авіамодельного спорту; Оксана Клячина - майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка України, бронзова призерка Кубку світу та Чемпіонату Європи,

рекордсменка України в командній гонці на 4 кілометри; Андрій Мовчан - майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України серед юнаків, юніорів, член збірної команди України (народився в селі. Безпечна), Микола Гоменюк – чемпіон Світу з велоспорту ветеран спорту; Лєднєв Сергій – два роки поспіль входив до складу футбольного клубу «Динамо» (Київ). В цьому році дебютував в престижному турнірі Ліги Європи, в складі команди «Зоря» (Луганськ); Голуб Дмитро – майстер спорту України, багаторазовий чемпіон

серед юнаків та юніорів з велосипедного спорту; Лазоренко Олександр – кандидат в майстри спорту України з велосипедного спорту, чемпіон України, призер чемпіонатів України серед молодших юнаків; Волинець Віталій - дворазовий чемпіон Олімпійського дня в Київській області в бігу на 500 метрів та срібний призер чемпіонату Київської області серед юнаків з бігу на 1000 метрів та багато наших майстрів та команд, що отримували перемоги у різних видах спорту у різноманітних змаганнях. Це – наша гордість! Тож бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров'я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!»

Присутніх привітав і голова районної ради В.В.Гриша та Рудянська сільська голова Н.А.Згардівська

Відбулася церемонія нагороджень, на якій керівники району вручили Кубки, Грамоти,

грошові винагороди, квіти та подарунки - спортсменам, спортивним командам, тренерам

ветеранам спорту, благодійниками та постійними партнерами у проведенні спортивних

свят і змагань.

Потім у Шамраївському НВК проходили змагання та працювали цікаві майстер-класи від Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості: шаховий турнір, аква – грим,

виготовлення спортивної емблеми, виготовлення моделей технічної творчості, конкурс малюнків, виготовлення чемпіонських медалей, виготовлення спортивної емблеми, 2 ФЛЕШ – МОБИ, виготовлення сувеніру – підставки «Кросівки», виготовлення браслету з футбольною символікою тощо.

Сквирська райдержадміністрація облаштувала фотовиставку та схему РДА, де начальник відділу управління персоналу О.А.Юрчук розповідала зацікавленим учням про роботу адміністрації та досягнення Сквирщини у різних галузях господарства.

Сквирська дитячо-юнацької спортивної школи імені заслуженного тренера України Петра Воропая провела відкритий турнір з шахів, відкритий турнір з настільного тенісу та показові виступи з боксу, кіокушін карате.