Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Підсумок матчу – безкомпромісна нічия.

Травень 2018

13 травня на стадіоні села Пустоварівка відбулась чергова зустріч ІV туру першості Київської області з футболу сезону 2018 року. В гості до Пустоварівки завітала бойовита команда з Василькова ВК «Система». Не дивлячись на те, що з різних причин в складі господарів були відсутні три гравці основного складу, протягом всієї зустрічі наші футболісти володіли беззаперечною перевагою. Тільки у першому таймі не було використано чотири гольові моменти, у тому числі і удар з одинадцятиметрової позначки. А ось гострий контрвипад васильківців призвів до забитого голу. У другому таймі, разом з дощем, посилився і наступальний натиск господарів. І на 51 хвилині, після класичної подачі з флангу, Бугаєнко в падінні головою переправив шкіряну кулю в сітку воріт. В подальшому лише надійна гра голкіпера «Системи» не дозволила «Колосу» вирвати перемогу. Підсумок матчу – безкомпромісна нічия. Разом з тим зазначаємо, що після четвертого ігрового туру пустоварівські футболісти, маючи в активі 10 набраних очок, є лідерами обласних футбольних перегонів. 20 травня вони їдуть на гостини в місто Макарів, де зіграють з місцевою «Юністю».