Головна Новини Повідомлення органів влади ПЛАНУЄТЬСЯ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО МАРШРУТУ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ СКВИРА – ДОМАНТІВКА ТА СКВИРА – ДУЛИЦЬКЕ.

Травень 2018

В зв’язку з численними зверненнями жителів Домантівської та Дулицької територіальних громад, з приводу часткової зміни траси слідування на автобусних маршрутах загального користування Сквира АС – Домантівка ч/з Квітневе, Сквира АС - Дулицьке та звернень жителів масиву «Слобода» м. Сквира, щодо забезпечення транспортним зв’язком з центром міста, на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 176 від 18.02.1996 року «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» зі змінами та доповненнями та Наказом Міністерства інфраструктури України № 480 від 15.07.2013р «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 21.03.2018. № 137 утворено комісію з відкриття нових автобусних маршрутів загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації.

Виїзне обстеження за напрямком Сквира АС – с. Квітневе через масив «Слобода», проведено 04.05.2018 року. Відповідно до обстеження, з метою відкриття нового автобусного маршруту в місті Сквира по вулиці Слобідська (біля будинку культури та по вулиці Слобідська буд. 145) необхідно здійснити ряд заходів, по встановленню автобусних зупинок, та відповідних дорожніх знаків.

Крім того, з метою забезпечення безпечних та комфортних умов перевезення пасажирів необхідно завершити капітальний ремонт дороги по вулиці Слобідській.

З метою забезпечення безпечних умов перевезень пасажирів райдержадміністрація інформувала Сквирську міську раду щодо необхідності проведення ряду проектних та будівельних робіт по вул. Слобідській в межах м. Сквира.

Також 4.05.2018 проведено виїзне обстеження за напрямком Сквира АС – с. Дулицьке через с. Безпечна, оскільки рух транспортних засобів за маршрутом Сквира АС – Руда ч/з Безпечну припинено досить недавно, вся інфраструктура маршруту збережена, необхідності в встановлені зупинок та дорожніх знаків немає, незадовільним (частково) є лиш стан дорожнього покриття в проміжку між АД Р – 32 Біла Церква – Кремінець та с. Безпечна

Після виконання всіх робіт, відповідно до Порядку відкриття нових автобусних маршрутів, райдержадміністрацією буде внесено зміни до маршруту Сквира АС – Квітневе, спрямувавши рух транспортних засобів через масив «Слобода» та до Сквира АП – Дулицьке (в частині першого рейсу ч/з с. Безпечна), що дозволить надавати більш якісні транспортні послуги.