Головна Новини Повідомлення органів влади Інвестиційний форум «Створення агенції районного розвитку як механізму сталого сільського розвитку».

Травень 2018

У малому залі Сквирської райдержадміністрації відбувся інвестиційний форум «Створення агенції районного розвитку як механізму сталого сільського розвитку».

Організатором заходу виступила Сквирська районна державна адміністрація.

Головна мета Форуму – об’єднання ідей підприємців та експертів з можливостями, знаннями і досвідом інвесторів задля успішної реалізації програм і проектів сільського розвитку, підтримки підприємництва у районі та покращення інвестиційного клімату району.

У форумі взяли участь керівництво району: Галюк Василь Васильович – голова Сквирської районної державної адміністрації, Гриша Василь Васильович – голова Сквирської районної ради, Славінська Оксана Вікторівна – перший заступник голови Сквирської районної державної адміністрації; керівники приватного бізнесу: Барченко Олександр Петрович – головний економіст ТОВ «Агрофірма Колос», Гейко Леонід Миколайович – директор ТОВ «Сквираплемрибгосп», Гейко Олександр Леонідович – заступник директора з фінансової частини ТОВ «Сквираплемрибгосп», Луцький Валерій Вікторович – керівник юридичного відділу ТОВ «Сквираплемрибгосп»; Славінський Олександр Владиславович – директор ТОВ «Сквираагрохім», приватний підприємець Войтко Андрій Петрович, юрист Мусійко Віктор Васильович; представники Київської обласної державної адміністрації: Стефанович Андрій Миколайович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Манзеула Сергій Олександрович – начальник відділу тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Полінський Владислав – головний спеціаліст сектору продовольчої безпеки, дорадництва та виставкової діяльності Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації; експерт: Корінець Роман Ярославович – консультант агентства США з міжнародного розвитку USAID; представники органів місцевого самоврядування: Титарчук Василь Іванович – Самгородоцький сільський голова, Хвиль Юрій Антонович – Горобіївський сільський голова, Скочинський Микола Олександрович – Пустоварівський сільський голова, Левіцька Валентина Петрівна – Шамраївський сільський голова, Марченко Галина Миколаївна – Великополовецький сільський голова, Баблюк Наталія Олексіївна – Малоєрчиківський сільський голова.

Також на Форумі були присутні керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації: Сиворакша Микола Васильович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Пилюта Олександр Петрович – начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації, Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна – начальник відділу культури, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації, головні спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації – Приндюк Лариса Миколаївна та Романюк Світлана Валентинівна; директор районного народного краєзнавчого музею Поліщук Оксана Анатоліївна; представники місцевих засобів масової інформації: Бондарчук Катерина Федорівна – редактор районної газети «Вісник Сквирщини», Гудзенко Віталій Михайлович – працівник районної газети «Вісник Сквирщини».

Голова Сквирської районної державної адміністрації Галюк В.В. привітав учасників заходу і наголосив, що для покращення інвестиційного клімату району, підвищення показників соціально-економічного розвитку, зокрема сільського розвитку є нагальним створення у районі агенції районного розвитку.

Захід був поділений на дві частини. Під час першої представники Київської обласної державної адміністрації та експерти доповіли:

- про створення паспорту ресурсного потенціалу Сквирської громади як механізму кластерного підходу – Стефанович А.М.,

- підготовка бізнес-плану проекту «Всеукраїнського науково-виробничого центру «Аквакультура» - Корінець Р.Я., Гейко О.Л.,

- агенція місцевого розвитку Сквирщини. Ідея, мета, завдання, шляхи реалізації. Залучення коштів на реалізацію проектів – Корінець Р.Я.

Учасники форуму мали можливість обговорити відповідні доповіді, задати питання експертам.

Під час другої частини форуму відбувся виїзд до ТОВ «Сквираплемрибгосп» та ТОВ «Агрофірма «Колос», де було ознайомлено про застосування інноваційних технологій з розвитку «Аквакультури» та землеробства (виставка на Агро-2018).

Закриваючи Форум, голова Сквирської районної державної адміністрації Галюк В.В. зауважив, що цей форум дає поштовх для залучення інвестицій у район та створення агенції районного розвитку.