Головна Новини Повідомлення органів влади Засідання робочої групи для організації проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови робочої групи О.В. Славінської

Травень 2018

15 травня 2018 року у малому залі райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи для організації проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови робочої групи О.В. Славінської, за участі членів робочої групи та запрошених.

Відповідальні виконавці проінформували про виконання доручення голови райдержадміністрації від 03.05.2018 № 92-1 «Про підготовку до проведення 31 травня 2018 року у селі Пустоварівка Сквирського району Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» та про проведену роботу, в тому числі про замовлення друкованої продукції та атрибутики фестивалю, сформовані списки учасників фестивалю та делегацій з Київської, Житомирської і Вінницької областей, підготовку майстер-класів та презентацій.

Обговорено питання харчування дітей під час фестивалю та можливу допомогу хлібобулочними виробами ДП ПАТ «Київхліб» Сквирський хлібозавод, питання виїзної торгівлі та представлення на фестивалі ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Особливу увагу приділено проведенню ремонтних робіт і підготовки Пустоварівського НВК та Чубинецького НВК.

Члени робочої групи звернули особливу увагу на проблемні питання, такі як ремонт доріг та перевезення дітей та дорослих зі Сквири до села Пустоварівка і назад.

Заслухавши доповіді та обговоривши пропозиції та зауваження членів робочої групи і присутніх, прийнято відповідні рішення та дано доручення відповідальним виконавцям.

Нагадаємо, що Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!» - 2018, пройде 31 травня 2018 року у селі Пустоварівка Сквирського району, учасниками якого будуть діти із Донецької області, діти кримських татар, діти із Київської області, запрошеними – діти із Житомирської, Вінницької областей.