Головна Новини Повідомлення органів влади З Україною в серці

Червень 2018

В районному Будинку культури зібралися діти учасників антитерористичної операції, діти з Донецька, вихованці РЦДЮТ та діти пришкільних таборів на концерт «З Україною в серці». У холі залу було влаштовано виставку творів талановитих підлітків із зони розмежування, де кожен відвідувач концерту мав змогу ознайомитись з малюнками різноманітної тематики.

До присутніх звернулася виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. Оксана Вікторівна подякувала дітворі за участь у другому відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!». Після фестивалю діти мали можливість оздоровитись та відпочити у таборі «Росич-2018». Під час відпочинку, 7 червня, за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана, голови Сквирської районної державної адміністрації В.В. Галюка та народного депутата України Р.М. Сольвара 46 дітей із лінії розмежування Донецької області відвідали із екскурсіями місто Київ, де побували не лише у Київській облдержадміністрації, а й у Верховній Раді України та Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. «Сподіваюсь, що час проведений у нашому краї, на все життя залишиться яскравим і світлим спогадом» - наголосила О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна вручила Подяку райдержадміністрації шістьом колективам РДА та організаціям за проведення фестивалю і організацію дитячого відпочинку у Сквирському районі.

Відбувся концерт юних виконавців з Донеччини, дітей захисників України в АТО і вихованців РЦДЮТ.

Глядачі з захватом слухали українські пісні, дивились національні танці та показові виступи майстрів з художньої гімнастики.