Головна Новини Повідомлення органів влади Діти з Донеччини побували у Верховній Раді України

Червень 2018

Учасники Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!», що проходив у Пустоварівці, нині відпочивають у таборі на Сквирщині.

46 діток із Маріупольського, Мар’їнського, Ясинуватського, Констянтинівського районів, міст Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Торецьк, Новгородівка та Часів Яр Донецької області, уже другий рік поспіль гостинно приймає сквирська земля.

Народний депутат України Руслан Сольвар долучився до організації змістовного дозвілля дітей з Донеччини. Для хлопчиків та дівчаток було проведено екскурсію до Києво-Печерської лаври, під час якої архімандрит Філарет розповів історію святині, а у Київській ОДА дітей радо приймали керівники області.

Та, мабуть, найбільший захват викликав візит до Верховної Ради України. Діти вперше на власні очі побачили роботу народних депутатів, їх вразили масштаби сесійної зали парламенту та його історія. Більшість з них упевнено заявили, що мріють у майбутньому стати народними депутатами!

Та найбільше дітки з лінії розмежування мріють про мир і спокій вдома. А такі теплі поїздки ще раз підтверджують, що не існує кордонів, а є лише одне спільне бажання – мирне небо і щасливе майбутнє для усіх дітей України!