Головна Соціальна сфера Культура Районна бібліотека За сприяння Народного депутата України Руслана Миколайовича Сольвара з державного бюджету надійшла субвенція для придбання комп’ютерної техніки

Червень 2018

За сприяння Народного депутата України Руслана Миколайовича Сольвара з державного бюджету надійшла субвенція для придбання комп’ютерної техніки Друк

Бібліотеки регіону сприяють вільному доступу жителів до інформації, друкованих видань та забезпечують доступ найширшого кола користувачів до вітчизняних інформаційних ресурсів. Ми є посередниками у співпраці громадян з органами влади. На базі центральної районної бібліотеки діє «Пункт доступу громадян», де кожен користувач може оперативно ознайомитися з офіційноюінформацією.

За сприяння Народного депутата України Руслана Миколайовича Сольвара з державного бюджету надійшла субвенція для придбання комп’ютерної техніки на суму 120 тис. грн. для сільських бібліотек –

філіалів: Великополовецької, Дулицької, Самгородоцької, Малолисовецької, Рогізнянської та Чубинецької. Це дасть можливість користувачам бібліотек задовольняти свої запити в потрібній інформації.

Відділ культури Сквирської РДА, централізована бібліотечна система щиро дякують Руслану Миколайовичу Сольвару за допомогу у зміцненні матеріальної – технічної бази бібліотек і бажають з турботою про людей успішно втілювати добрі справи в нашому районі.