Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Спартакіада державнослужбовців Київщини

Червень 2018

Спартакіада державнослужбовців Київщини Друк

До спортивного міста Ірпінь цієї суботи, 9 червня, поз’їжджалисянайспортивніші державні службовці майже з усіх регіонів Київщини. А завітали представники райдержадміністрацій продемонструвати свою майстерність у фінальній частині змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів у складі збірних команд держслужбовців з 22 районів Київщини.

Розпочався захід традиційною урочистою церемонією відкриття. З вітальним словом виступив організатор цієї знакової події, начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв, який завітав провести змагання разом зі своєю командою з Управління.

Також в урочистостях взяли участь Олександр Якубенко, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, Дмитро Христюк, заступник міського голови Ірпеня та Віолетта Кременчук, начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи.

Продовжився урочистий захід святковим парадом за участю збірних команд області, які барвистою колоною пройшлися стадіоном, а на чолі кожного району крокували юні спортсмени з табличками з назвами районів.

До програми Спартакіади входили змаганняз волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок серед чоловіків та жінок та міні- футболу серед чоловіків.

Слід зазначити що не обійшла стороною цей популярний захід команда держслужбовців Сквирщини. Представницька делегація району, очолювана начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рогозою Надією Анатолівною, завідувачем сектору молоді та спорту Ігорем Володимировичем Голубом, продемонструвала якісну спортивну підготовку та майстерність. Так головний спеціаліст Сквирського пенсійного фонду Кушнір Олена у змаганнях з шахів виборола друге місце, третє місце з тенісу настільного посіла головний спеціаліст управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ященко Оксана, в змаганнях з шахів начальник державної казначейської служби Олександр Кобилінський також став бронзовим призером.

Цей захід продемонстрував, що державні службовці Київщини активно долучаються до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя.

Завідувач сектору молоді та спорту І.В. Голуб.