Головна Новини Повідомлення органів влади Виконуючою обов`язки голови райдержадміністрації О.В.Славінською проведено робочу нараду

Червень 2018

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації, виконуюча обов’язки голови РДА О.В.Славінська провела робочу нараду по залученню громадян нашого району на військову службу за контрактом.

У нараді брали участь військовий комісар Сквирського районного військового комісару В.С. Бабенко, головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації І.А. Носанчук та заступник міського голови Л.В.Сергієнко.

Розглядалось виконання планового завдання по призову громадян району на службу у Збройних Силах України за контрактом, а також розміщення агітаційних матеріалів на банерах міської ради.