Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини До молоді району - на території Вишгородського району буде проведено наметову таборівку «Студмістечко».

Червень 2018

На виконання комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської обласної ради на 2015 – 2020 роки «Молодь Київщини», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 № 915-47-VІ (зі змінами), та з метою розвитку громадянської освіти на Київщині, підтримки органів студентського самоврядування та активізації молодіжного руху з 02 по 06 липня 2018 року для студентів коледжів і технікумів та з 09 по 13 липня 2018 року для студентів інститутів та університетів на території Вишгородського району буде проведено наметову таборівку «Студмістечко».

Програмою заходу передбачено інформаційно – навчальні тренінги, семінари, зустрічі з громадськими діячами, різноманітні активності.

Взяти участь у вищезазначеному заході запрошуються студенти –лідери та активісти студентського самоврядування віком від 16 років.

Для участі необхідно заповнити електронну анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/HiWXUOzgTnlCviq32 - інститути, університети

https://goo.gl/forms/kjAdjhuw7dk6Sn9zl - коледжі, технікуми

або заповнити форму, наведену нижче, у термін до 25 червня 2018 року та надіслати її на електрону адресу: kzkorkomc@ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою у темі «студмістечко».

№ Прізвище,ім’я,по батькові, Дата народження ВНЗ, Контактні телефони, Електронна адреса, Примітка

Всі поля таблиці мають бути обов’язково заповнені.

Детальна інформація про захід буде повідомлена кожному учаснику особисто після відбору. Для учасників, котрі не досягли 18-річного віку, необхідно обов’язково мати дозвіл батьків чи осіб, що їх заміняють, на участь у наметовій таборівці.

Захід буде проведено у форматі наметового табору, тому кожен учасник повинен мати особистий спальний мішок.

Намети, туристичні килимки, харчування учасників, трансфер з міста Києва до місця проведення та у зворотному напрямку забезпечуватиметься організаторами.

Контактна особа: Михайлов Андрій 063-054-42-70, 097-746-94-07.