Головна Економіка Управління агропромислового розвитку Новини ТДВ «Шамраївський цукровий завод» провів День поля
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

ТДВ «Шамраївський цукровий завод» провів День поля PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 14 червня 2018, 12:56

Щорічно ТДВ «Шамраївський цукровий завод» з метою передавання досвіду проводить на орендованих землях День поля, при цьому. показуючи сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур (кукурудза, ріпак, горох, соя). Це одне з найбільших підприємств району, яке має в обробітку до 9 тис.га ріллі.

Цьогоріч, цей захід відбувся 14 червня у відділку «Рогізна», який організовано за підтримки фірм: Дюпон Піонер, Лімагрейн, Масандра. Вступне слово надано представнику від фірм Даниленку Василю Андрійовичу, який висловив подяку господарям та побажав учасникам дня поля плідної та ефективної роботи і цікавих знахідок.

Коротку характеристику підприємству надав головний агроном Скоробогатий А.Г та про технологію вирощування озимого ріпаку розповів агроном відділку «Рогізна» -Мельник А.М.

Предаставниками фірм продемонстровано демоділянки вирощування озимого ріпаку 68 – ми гібридів, зокрема, ДК ЕКСТОРМ, ДК ЕКЗОДУС, ДК ЕКСПАНШИН, ДК ЕКСВІЗІТ та інші.

В заході взяли участь керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств Сквирського району та представники інших районів Київської області та з інших областей, спеціалісти управління агропромислового розвитку Сквирської РДА.

Переглядів: 133
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack