Головна Новини Повідомлення організацій району Міні-ярмарка в Сквирському РЦЗ

Червень 2018

Міні-ярмарка в Сквирському РЦЗ Друк

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є міні-ярмарок вакансій, який 14 травня 2018 року відбувся в Сквирському районному центрі зайнятості на замовлення керівництва ПАТ «Білоцерківський консервний завод».

Товариство має потребу у підсобних робітниках на сезонні роботи. Представники підприємства ознайомили учасників заходу з графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов’язками а також відповіли на питання учасників міні-ярмарки.

Фахівці відділу надання соціальних послуг оперативно підібрали кандидатури, які найбільше відповідають кваліфікаційним вимогам роботодавців. В результаті міні-ярмарку 16 безробітним видано направлення на роботу та 10 безробітних дали згоду взяти участь у тимчасових роботах на даному підприємстві.