Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Червень №265 12 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Пшеничній Наталії Микитівні для ведення то"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

№265 12 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Пшеничній Наталії Микитівні для ведення то" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Пшеничній Наталії Микитівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Кривошиїнської

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Пшеничної Н.М. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Кривошиїнської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 034179, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 16.03.2018 року справа № 376/434/18, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Кривошиїнське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Пшеничній Наталії Микитівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради за № 330 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське».

 

 

 

2

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Пшеничній Наталії Микитівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації О.В.Славінська

 

Переглядів: 72
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack