Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Червень №275 23 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі її у власність гр. Верещінській Анні Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в ад"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

№275 23 червня 2018 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі її у власність гр. Верещінській Анні Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в ад" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі для передачі

її у власність гр. Верещінській Анні Петрівні для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву ТОВ «Земельний проект» в інтересах гр. Верещінської А.П. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ТОВ «Земельний проект» та керуючись статтями 17, 22, пунктом г частини 1 статті 81, статтями 125, 126, 186-1 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 7 статті 13, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для передачі її у власність гр. Верещінській Анні Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

 

2. Передати у власність гр. Верещінській Анні Петрівні земельну ділянку площею 0,8364 га (з них ріллі – 0,8364 га) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Рогізнянської сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Верещінській Анні Петрівні право власності на земельну ділянку.

 

2

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Документацію із землеустрою передати до відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області для формування Державного фонду документації із землеустрою.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова адміністрації В.В.Галюк

 

Переглядів: 89
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack