Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Червень №277 23 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Покрасі Валентині Дмитрівні для ведення то"

Липень 2018
            1

№277 23 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Покрасі Валентині Дмитрівні для ведення то" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Покрасі Валентині Дмитрівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малолисовецької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Денисенко Н.В. в інтересах гр. Покраси В.Д. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 032800, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Світанок» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Покрасі Валентині Дмитрівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради за № 151 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Світанок».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Покрасі Валентині Дмитрівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В.Галюк