Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Червень №285 27 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Данченку Івану Павловичу для ведення товар"

Липень 2018

№285 27 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Данченку Івану Павловичу для ведення товар" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Данченку Івану Павловичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Данченка І.П. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія РН № 342267, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом АЕЕ № 608944 спадкова справа № 400 (2000), державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Данченку Івану Павловичу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 654 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Данченку Івану Павловичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк