Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Червень № 292 27 червня 2018 року "Про внесення змін до Регламенту Сквирської районної державної адміністрації"

Липень 2018

№ 292 27 червня 2018 року "Про внесення змін до Регламенту Сквирської районної державної адміністрації" Друк

Про внесення змін до Регламенту

Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 434 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України»:

Внести до Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 28 березня 2018 року № 161 (далі – Регламент), такі зміни:

1) пункт 5 Регламенту викласти у такій редакції:

«5. Положення про структурні підрозділи райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права розробляються керівниками таких підрозділів, погоджуються із заступниками голови (відповідно до розподілу обов’язків), а також завідувачем юридичного сектору апарату райдержадміністрації і затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації.

Положення про структурні підрозділи райдержадміністрації без статусу юридичних осіб публічного права розробляються начальниками таких підрозділів, погоджуються із заступниками голови (відповідно до розподілу обов’язків), керівником апарату, а також із завідувачем юридичного сектору апарату райдержадміністрації і затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації.

Положення про апарат райдержадміністрації розробляється завідувачем юридичного сектору апарату райдержадміністрації, погоджується із керівником апарату і затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації.»;

2) абзац третій пункту 15 Регламенту після слів «його заступників» доповнити словами «, керівника апарату»;

3) доповнити Регламент пунктом 15.1 такого змісту:

«15.1. Апарат райдержадміністрацій очолює керівник, який призначається на посаду головою райдержадміністрації в порядку, передбаченому законодавством про державну службу.

У разі тимчасової відсутності керівника апарату його обов’язки виконує начальник самостійного структурного підрозділу апарату райдержадміністрації відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації.»;

4) пункт 19 і 20 Регламенту викласти у такій редакції:

«19. Організація роботи з персоналом в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах без статусу юридичних осіб публічного права здійснюється за затвердженим керівником апарату райдержадміністрації річним планом, який передбачає здійснення заходів з добору, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, а також з інших питань управління персоналом.

Організація роботи з управління персоналом у структурних підрозділах райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права здійснюється за затвердженим керівником такого підрозділу річним планом, який передбачає здійснення заходів з добору, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, а також з інших питань управління персоналом.

20. Організацію роботи з персоналом в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах без статусу юридичних осіб публічного права здійснює відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

У структурних підрозділах райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права залежно від чисельності персоналу утворюється структурний підрозділ або вводиться посада спеціаліста з питань персоналу, а у структурних підрозділах райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права, чисельність працівників яких становить менше десяти осіб, обов’язки можуть бути покладені на одного з державних службовців такого структурного підрозділу за рішенням його керівника.»;

5) в абзаці другому пункту 56 Регламенту слова «та його заступників» замінити словами «, його заступників та керівника апарату райдержадміністрації»;

6) в абзаці третьому пункту 83 Регламенту слова «керівником апарату райдержадміністрації» замінити словами «керівником структурного підрозділу райдержадміністрації».

Голова адміністрації В.В. Галюк