Головна Новини Повідомлення органів влади В.В. Галюк провів нараду щодо стану підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

Липень 2018

05 липня 2018 року голова Сквирської районної державної адміністрації В.В. Галюк провів нараду щодо стану підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В. , начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Ворушило М.С., начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюта О.П., керівник апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюк.

Під час наради присутні розглянули питання підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону. Голова райдержадміністрації акцентував увагу на тому, що питання стану підготовки об’єктів соціального сфери до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю, оскільки саме від координації дій керівництва райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, закладів соціальної сфери залежить стале функціонування установ освіти культури, охорони здоров»я району під час опалювального періоду.

Під час наради обговорено питання підготовки систем опалення, котельного обладнання, потреб у забезпеченні твердим паливом на опалювальний сезон, а також про заплановані енергозберігаючі заходи, визначено проблемні питання та обговорено шляхи їх вирішення.