Головна Новини Повідомлення організацій району Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації.
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Під головуванням першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації.

Розглядались наступні питання:

1. Про розгляд проблемного питання, яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» про незаконну роботу газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом.

(Славінська О.В., Сікорська О.М., Шуляк І.М., Сінчук Л.Ф., Овчаренко О.В., Ворушило М.С. )

Заслухавши інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Славінської Оксани Вікторівни та виступи директора ТДВ «Сквирськийвентиляторний завод» Сінчук Леоніда Федоровича та директора ПП «Катрюк» Овчаренка Олександра Володимировича про проблемне питання , яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» про роботу газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом та беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з цього питання взяти до відома.

2. Директору ПП «Катрюк» в триденний термін надати голові комісії правоустановчі та дозвільні документи, акти перевірок, позовні заяви та рішення судів щодо встановлення та роботи газозаправного модуля та мобільної колонки з рідким паливом в м. Сквира по вул. Липовецька, 34.

2. Про результати проведених Сквирським РС ГУ ДСНС України в Київській області перевірок навчальних закладів.

( Дмитренко О.О., Шуляк І.М., Заболотній О.В., Ковальчук В.В., Славінська О.В.)

Заслухавши інформацію головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області Дмитренка Олександра Олександровича про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки у закладах освіти, беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Відділу освіти райдержадміністрації спільно з директорами навчальних закладів району виконати у визначені терміни приписи Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

3. Відділу освіти райдержадміністрації спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації передбачити при уточненні бюджету на 2018 рік та складанні бюджету та наступні роки кошти для покращення протипожежного стану закладів освіти.

4. Контроль за виконанням рішення комісії з вказаного питання покласти на Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.

3. Про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки центральної районної лікарні.

(Дмитренко О.О., Шуляк І.М., Ворушило М.С., Колесник-Гавронська Н.В., Славінська О.В. )

Заслухавши доповідь головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області Дмитренка Олександра Олександровича про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки у закладах освіти, беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Сквирській районній центральній лікарні виконати у визначені терміни приписи Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

3. Сквирській районній центральній лікарні спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації передбачити при уточненні бюджету на 2018 рік та складанні бюджету та наступні роки кошти для покращення протипожежного стану закладів освіти.

4. Контроль за виконанням рішення комісії з вказаного питання покласти на Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.

 

4. Про результати перевірки протипожежного стану місць збирання та зберігання урожаю у Сквирському районі.

( Дмитренко О.О., Шуляк І.М., Ворушило М.С., Славінська О.В.)

 

Заслухавши доповідь з даного питання головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області Дмитренка Олександра Олександровича, а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Керівникам сільськогосподарських підприємств:

2.1. забезпечити неухильне виконання розпорядження голови РДА від 02.07.2018 № 294 «Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2018 році»;

2.2. вжити заходів щодо покращення протипожежного стану місць збирання, зберігання та переробки продукції нового врожаю, складів паливно-мастильних матеріалів, запчастин сільськогосподарської техніки та зерноскладів;

2.3. забезпечити необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння (вогнегасниками), а також справними іскрогасниками всю сільськогосподарську техніку, що задіяна на збиранні та перевезенні продукції врожаю;

2.4. не допускати випалювання стерні та післяжнивних залишків.

3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації довести рішення комісії з цього питання керівникам сільськогосподарських підприємств, ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

4. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Сквирський РС ГУ ДСНС України в Київській області, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

5. Про затвердження Плану залучення сил і засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищах міста і району.

( Дмитренко О.О., Шуляк І.М., Ворушило М.С., Славінська О.В.)

 

Заслухавши доповідь головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області Дмитренка Олександра Олександровича про план залучення сил і засобів для гасіння пожеж на Сквирському сміттєзвалищі , а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Затвердити План залучення сил і засобів для гасіння пожеж на Сквирському сміттєзвалищі.

2. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області.

 

6. Про затвердження Плану роботи постійної комісії Сквирської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2 півріччя 2018 року.

 

Заслухавши доповідь начальника відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації Ворушило Миколи Степановича про план роботи постійної комісії райдержадміністрації на друге півріччя 2018 року, а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Затвердити «План роботи постійної комісії Сквирської райдержадміністрації з питань ТЕБ та НС на друге півріччя 2018 року».

2. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.

Переглядів: 77
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack