Головна Новини Повідомлення органів влади Виїзний прийом та громадські слухання з питань роботи правоохоронних органів у с.Кривошиїнці
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Понад 60 осіб зібралися 05.07.2018 у приміщенні будинку культури с. Кривошиїнці на виїзний прийом та громадські слухання з питань роботи правоохоронних органів за участю першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., за сприяння народного депутата України Руслана Сольвара, керівником громадської приймальні нардепа Галюком Максимом, юристами громадської приймальні, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі.

Заступник начальника сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області Ліщук М.В. повідомив про реформування в системі МВС, яке відбулося та доповів про стан правопорядку та злочинності на території населеного пункту, а дільничний офіцер поліції Двінянніков В.В. звітував по криміногенній обстановці на території села.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів влади району ознайомили присутніх з роботою очолюваних установ та відповіли на поставлені запитання, які стосувалися оформлення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, питань пенсійного забезпечення, медичної реформи:

- з метою залучення у кандидати батьків-вихователів надано роз’яснення для створення ДБСТ;

- начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рогоза Н.А. надала інформацію про порядок оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо;

- про новації у пенсійному законодавстві розповіла начальник Сквирського відділу обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Носанчук Т.М.

Сурмило В.П., сімейний лікар Кривошиїнської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, ознайомив присутніх із станом реформування первинної медичної допомоги у селах Кривошиїнці, Цапіївка та Селезенівка.

Жителями села порушувались питання щодо використання пасовищ не за призначенням, отримання посвідчення УБД, щодо розміру пенсії, щодо оренди водного об’єкта, який знаходиться за межами села.

Під час виїзного прийому мешканці села мали змогу проконсультуватися з юристами громадської приймальні Р. Сольвара.

Загалом учасники виїзного прийому відзначили ефективність проведення таких заходів, оскільки вони дають можливість громадянам вирішити свої проблеми, а керівникам – отримати інформацію про свою роботу з перших вуст.

Переглядів: 68
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack