Головна Новини Повідомлення органів влади Відзначено День національної поліції

Липень 2018

Відзначено День національної поліції Друк

В приміщенні Володарського районного будинку культури Київської області відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. В заході взяли участь особовий склад Володарського, Сквирського, Тетіївського та Ставищенського районних відділень поліції ГУ Національної поліції у Київській області.

З професійним святом представників поліції та ветеранів служби МВС України привітав начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області Роман Шамрай, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сквирського, Володарського, Тетіївського та Ставищенського районів, які вручили працівникам поліції Подяки та цінні подарунки. Також працівники поліції приймали щирі вітання, Грамоти та грошові винагороди від народних депутатів України В.І. Гудзенка та Р.М. Сольвара, народного депутата України 4 скликання Григорія Бондаренка, депутатів Київоблради В.І. Скрипи, Л.П. Глиняного.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег, яких вже немає поруч.

Прекрасний святковий концерт подарували присутнім вихованці Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва, від керівника БФ «Фортеця» Олександра Ференця поліцейських вітав артист Скорпіон та його чарівна команда.