Головна Новини Повідомлення органів влади Шамраївській сільській раді відбулася нарада зі створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.

Липень 2018

Шамраївській сільській раді відбулася нарада зі створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Друк

Нарада відбулася за участю першого заступника голови РДА О.В. Славінської, начальника управління АПР Сквирської РДА М.В. Сиворакші, фахівця управління Світлани . Активну участь у семінарі взяли Шамраївський сільський голова Валентина Левіцька, Дулицький – Наталія Чарупа, Красноліський – Віктор Шабатин, Рудянський – Наталія Згардівська. Серед запрошених перевізників молока були приватні підприємці Оксана Колосенко та Анатолій Сосонович.

З перевізниками молока було обговорено умови створення СОК, надання державної дотації членам сільськогосподарських кооперативів молочного напрямку.

Також присутні обговорили порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті за вирощування молодняку ВРХ.