Головна Новини Повідомлення органів влади Участь у круглому столі з питань покращення співпраці між Білоцерківським відділенням ГУ ДФС у Київській області та райдержадміністраціями.

Липень 2018

Участь у круглому столі з питань покращення співпраці між Білоцерківським відділенням ГУ ДФС у Київській області та райдержадміністраціями. Друк

Перший заступник голови РДА О.В. Славінська взяла участь у круглому столі з питань покращення співпраці між Білоцерківським відділенням ГУ ДФС у Київській області та райдержадміністраціями. Провів нараду начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв. На зустріч прибули очільники Білоцерквської, Ставищенської, Тетіївської, Володарської, Рокитнянської райдержадміністрацій. Обговорювали питання сплати податків у розрізі заборгованості, яка виникла по територіальних громадах, прийняття на сесіях місцевих рад ставок податків місцевих бюджетів на 2019 рік, роботи комісій із погашення заборгованості заробітної плати та легалізації виплати заробітної плати. Йшлося також про реформу у системі ГУ ДФС у Київській області.