Головна Новини Повідомлення органів влади ПЛАН організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території Кривошиїнської сільської ради на 2018 рік.

Липень 2018

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП

в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

09.07.2018

.................................................ПЛАН

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА

від 07.06.2017 № 312» від 16.11.2017 та з метою стабілізації криміногенної обстановки на

території Кривошиїнської сільської ради необхідно здійснити такі заходи:

1. Проаналізувати стан роботи з протидії майновій злочинності, а саме наявності нерозкритих розбійних нападів, пограбувань, квартирних крадіжок, незаконних заволодінь автотранспортом та активізувати роботу з їх розкриття. Бондар П.М.

Ліщук М.В.

постійно

2. Провести роботу з виявлення осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, без відповідних реєстраційних документів або з ознаками підробки .

Ліщук М.В.

ГРПП

постійно

3. Силами нарядів ГРПП та дільничних офіцерів поліції здійснити перевірки осіб, які перебувають на обліках органів Національної поліції (раніше судимих, осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, та осіб, які вчиняють насильство в сім’ї, власників мисливської, нарізної, гладкоствольної, травматичної, газової та холодної зброї).

ГРПП,

ДОП постійно

4. Забезпечити проведення профілактичної і виховної роботи з дітьми, які перебувають на обліках, та їх батьками щодо попередження вчинення правопорушень. Котюк Д.Г.

Чумак Н.Д.

постійно

5. Перевірити дотримання працівниками закладів торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів, забезпечувати відповідне реагування у разі виявлення порушень. Ліщук М.В.

Котюк Д.Г.

Чумак Н.Д.

постійно

6. Хід проведення оперативно-профілактичного відпрацювання та його результати висвітлити в засобах масової інформації.

За допомогою ЗМІ інформувати населення про причини та умови, які сприяють вчиненню злочинів. Більш повно висвітлювати актуальні проблеми боротьби з ними, а також проводити роз’яснювальну роботу з метою виховання правової культури та правової свідомості громадян.

Волотівська Ж.А.

Т.в.о.заступника начальника Сквирського ВП ГУНП