Головна Новини Повідомлення організацій району Зібрати врожай без пожеж.

Серпень 2018

Зібрати врожай без пожеж. Друк

З метою та нового врожаю 8 серпня рятувальники Сквирського районного сектору провели профілактичний рейд по зерновим полям ТОВ Агрофірма «Колос». Де на сьогоднішній день вже у самому розпалі проводиться збирання зернових культур.

Рятувальники провели огляд протипожежного стану зернових полів та зернозбиральної техніки, інструктажі з комбайнерами, водіями та трактористами.

Перевірили знання дій працівників у разі виникнення пожежі та наявність первинних засобів пожежогасіння на зернозбиральній техніці.

Під час профілактичної роботи фахівці служби порятунку нагадали сіль госппрацівникам контактні телефони служб порятунку та вручили тематичні листівки щодо попередження пожеж під час збирання нового врожаю та діями при виникненні пожежі на сільгоспугіддях.