Головна Економіка Управління агропромислового розвитку Новини Робочий візит директора Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Шупика С.М. до Сквирського району.

Серпень 2018
    1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Робочий візит директора Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Шупика С.М. до Сквирського району. PDF Друк e-mail
Четвер, 09 серпня 2018, 08:06

8 серпня 2018 року відбувся робочий візит директора Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Шупика С.М. до Сквирського району.

Сергій Миколайович спільно з головою Сквирської райдержадміністрації Василем Галюком та начальником управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації Миколою Сиворакшею відвідали ТОВ "Агрофірма КОЛОС" (с. Пустоварівка).

Шупик С.М. привітав усіх хліборобів району в особі керівника ТОВ "Агрофірма КОЛОС" Центила Леоніда Васильовича зі збором першого мільйона тон зерна на Київщині. До цього показника підприємство ТОВ "Агрофірма КОЛОС" додало свій вагомий внесок. Господарством зібрано з площі 796 га 4,3 тис. тонн зернових і зернобобових культур, урожайністю 53,8 ц/га.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці з департаментом агропромислового розвитку, стану проведення жнив 2018 та переваги використання механізму аграрних розписок, який використовується підприємством.