Головна Новини Повідомлення організацій району ПЛАН організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території Тарасівської сільської ради на 2018 рік.

Серпень 2018

........ЗАТВЕРДЖУЮ

....................................................Начальник

Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

10.08.2018

організації проведення комплексу оперативно-профілактичних

заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації

на території Тарасівської сільської ради на 2018 рік.

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію

виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312»

та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території

Тарасівської сільської ради необхідно здійснити такі заходи:

1. Вийти з клопотанням до голови Тарасівської сільської ради про створення з числа громади, трудових колективів громадських формувань з охорони публічного (громадського порядку) для надання допомоги Сквирському відділу поліції. Дяченко С.А.

Волотівська Ж.А. До 15.08.2018

2. Силами дільничних офіцерів поліції із залученням оперативних служб організувати проведення систематичних перевірок дотримання піднаглядними встановлених обмежень, які проживають на території Тарасівської сільської ради. За виявленими порушеннями вирішувати питання щодо притягнення їх до адміністративної (ст.187 КУпАП) та кримінальної (ст.395 КК) відповідальності, а також оголошення розшуку стосовно тих, хто ухиляється від установлених обмежень нагляду.

Дяченко С.А.

ДОП постійно

3. Проаналізувати стан роботи з виявлення та знешкодження незаконних каналів надходження наркотичних речовин, документування злочинних дій, пов’язаних з розповсюдженням наркотиків, протидії незаконному надходженню та розповсюдженню нарковмісних речовин в навчальних закладах тощо. Бондар П.М. постійно

4. Провести роботу з виявлення осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, без відповідних реєстраційних документів або з ознаками підробки . Дяченко С.А.

ГРПП постійно

5. Опрацювати разом з дорожньою службою питання утримання доріг, територій доріг та відповідності встановлення дорожніх знаків для великогабаритних транспортних засобів Дяченко С.А.

ГРПП, дорожні служби постійно

6. Силами нарядів ГРПП та дільничних офіцерів поліції здійснити перевірки осіб, які перебувають на обліках органів Національної поліції (раніше судимих, осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, та осіб, які вчиняють насильство в сім’ї, власників мисливської, нарізної, гладкоствольної, травматичної, газової та холодної зброї). ГРПП, ДОП постійно

7. Забезпечити проведення профілактичної і виховної роботи з дітьми, які перебувають на обліках, та їх батьками щодо попередження вчинення правопорушень. Котюк Д.Г.

Чумак Н.Д. постійно

8. Перевірити дотримання працівниками закладів торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів, забезпечувати відповідне реагування у разі виявлення порушень. Дяченко С.А.

Котюк Д.Г.

Чумак Н.Д. постійно