Головна Новини Повідомлення організацій району ПЛАН організації проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території Великоєрчиківської сільської ради на 2018 рік.

Серпень 2018

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник Сквирського ВП ГУНП в Київській області

полковник поліції

Р.М.Шамрай

03.08.2018

==......................ПЛАН

на території Великоєрчиківської сільської ради на 2018 рік.

На виконання доручення Сквирської РДА «Про організацію виконання розпорядження КОДА від 07.06.2017 № 312» та з метою стабілізації криміногенної обстановки на території Великоєрчиківської сільської ради необхідно здійснити такі заходи:

1. Проаналізувати стан роботи з протидії майновій злочинності, а саме наявності серійних нерозкритих розбійних нападів, пограбувань, квартирних крадіжок, незаконних заволодінь автотранспортом, ознак діяльності організованих груп з міжрегіональними зв’язками та активізувати роботу з їх розкриття. Гіптенко Р.А.

Бондар П.М.

2. Провести роботу з виявлення осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, без відповідних реєстраційних документів або з ознаками підробки . Гіптенко Р.А.

ГРПП постійно

3. Опрацювати разом з дорожньою службою питання утримання доріг, територій доріг та відповідності встановлення дорожніх знаків для великогабаритних транспортних засобів.

Гіптенко Р.А.

ГРПП,

дорожні служби постійно

4. Силами нарядів ГРПП та дільничних офіцерів поліції здійснити перевірки осіб, які перебувають на обліках органів Національної поліції (раніше судимих, осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, та осіб, які вчиняють насильство в сім’ї, власників мисливської, нарізної, гладкоствольної, травматичної, газової та холодної зброї). ГРПП, ДОП постійно

5. Забезпечити проведення профілактичної і виховної роботи з дітьми, які перебувають на обліках, та їх батьками щодо попередження вчинення правопорушень. Котюк Д.Г.

Чумак Н.Д. постійно

6. Перевірити дотримання працівниками закладів торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів, забезпечувати відповідне реагування у разі виявлення порушень. Гіптенко Р.А.

Дяченко С.А. постійно

7. Хід проведення оперативно-профілактичного відпрацювання та його результати висвітлити в засобах масової інформації.

За допомогою ЗМІ інформувати населення про причини та умови, які сприяють вчиненню злочинів. Більш повно висвітлювати актуальні проблеми боротьби з ними, а також проводити роз’яснювальну роботу з метою виховання правової культури та правової свідомості громадян. Гіптенко Р.А. постійно

Заступник начальника Сквирського ВП ГУНП

в Київській області