Головна Новини Повідомлення організацій району Проведено робочу зустріч з директором ТДВ «Тхорівське»

Серпень 2018

Проведено робочу зустріч з директором ТДВ «Тхорівське» Друк

Директор Сквирського районного центру зайнятості Кривуша Світлана Григорівна провела робочу зустріч з директором ТДВ «Тхорівське» Главою Олександром Олексійовичем.

Метою зустрічі було налагодження ефективної співпраці центру зайнятості з підприємством, яке займається виробництвом товарів для обслуговування автомобілів (автохімія: омивачі скла, хімічна очистка салону та ін..), товарів пікнікової групи ( розпалювачі для багаття, деревне вугілля, дрова фасовані) та виробництво пілетів для твердопаливних котлів.

Під час зустрічі обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємства професійними кадрами, про нові підходи в роботі Державної служби зайнятості та про послуги служби зайнятості, в тому числі особливу увагу було приділено питанню компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за працевлаштування, за направленням державної служби зайнятості безробітних осіб, на нове робоче місце, в пріоритетних видах економічної діяльності, або безробітних громадяни, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Обговорено про можливості профвідбору на замовлення роботодавця, спілкування через Skype із пошукачами роботи, і особливо було звернено увагу на можливість організації робіт тимчасового характеру.