Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Серпень № 325 03 серпня 2018 року "Про затвердження плану роботи Сквирської районної державної адміністрації на серпень 2018 року"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

№ 325 03 серпня 2018 року "Про затвердження плану роботи Сквирської районної державної адміністрації на серпень 2018 року" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації на серпень 2018 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 28 березня 2018 року № 161 "Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації":

 

1. Затвердити План роботи Сквирської районної державної адміністрації на серпень 2018 року (далі - План роботи), що додається.

 

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання Плану роботи.

 

3. Звіти про виконання Плану роботи надсилати на електронну адресу відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 15 вересня 2018 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації В.В. Галюк

 

План роботи

Сквирської райдержадміністрації на серпень 2018 року

 

Зміст заходу Термін виконання Відповідальні виконавці

1 2 3

 

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

 

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року;

 

серпень Ульянова М.В.

Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 02-21-07 „ Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік ”;

серпень Ульянова М.В.

Звіт відділу освіти про стан підготовки закладів освіти до нового навчального 2018-2019 року та організацію харчування дітей;

серпень Заболотний О.В.

Про стан виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки;

серпень Пилюта О.П.

Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 26.06.2018 № 05-24-07 «Про підготовку об’єктів соціальної сфери Сквирського району до опалювального сезону 2018-2019 року».

серпень Ворушило М.С.

Про внесення змін до Районної Програми «місцевих» стимулів для медичних працівників на території Сквирського району на 2013-2018 роки.

серпень Колесник-Гавронська Н.В.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки безпеки дорожнього руху в Сквирському районі на 2016-2018 роки.

серпень Славінська О.В.

Про внесення змін до Програми профілактики та лікування онкологічних захворювань жителів Сквирського району на 2018-2020 роки. серпень Чиж А.Г.

Про внесення змін до Комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

серпень Рогоза Н.А.

Про внесення змін до Районної комплексної програми забезпечення населення Сквирського району якісною питаною водою в достатній кількості на 2011 – 2020 роки серпень Ворушило М.С.

Про реорганізацію Антонівського навчально-виховного об»єднання «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитячий садок» у Антонівське навчально-виховне об»єднання «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок»

серпень Заболотний О.В.

Про надання дозволу відділу освіти Сквирської РДА на передачу в оренду на конкурсній основі котельні Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – дитячий садок» та на розміщення переможцем конкурсу на території школи теплового пункту для облаштування котельні на альтернативних видах палива

серпень

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про створення громадських пасовищ на території сільських громад.

серпень Славінська О.В.

Про проведення заходів з благоустрою населених пунктів Сквирського району.

серпень Ворушило М.С.

Про організацію роздільного збору сміття, згідно із змінами до ЗУ "Про відходи”, які передбачають сортування сміття та заборону на поховання неперероблених побутових відходів, про необхідність встановлення на території населених пунктів контейнерів для роздільного збору сміття.

серпень Ворушило М.С.

1. Про виконання Протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.07.2018 №9 щодо проведення спільно з структурними підрозділами Держпродспоживслужи у Київській області, органами місцевого самоврядування, керівниками водоканалів публічного відбору проб питної води та інформування населення про результати здійсненого моніторингу, шляхом висвітлення інформації у місцевих засобах інформації.

серпень Довгаль М.П.

Про впровадження Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських,

приміських та міжміських маршрутах, згідно з постановою КМУ від 14 березня 2018 року №197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах». серпень Рогоза Н.А.

Про підготовку до нового опалювального сезону закладів охорони здоров’я первинної ланки. Про матеріально-технічний стан Чубинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. серпень Славінська О.В.

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Оріховецької сільської ради серпень Славінська О.В.

Про моніторинг подачі проектних матеріалів детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адмінстативних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів» полігону ТПВ та про проведення його реконструкції» на обласну архітектурно- містобудівну раду серпень Гаврилюк О.Я.

 

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

 

Про хід виконання місцевих бюджетів у липні 2018 року серпень Ульянова М.В.

Про стан оперативної обстановки на території району серпень Шамрай Р.М..

Про надходження податків та зборів, які забезпечують виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів за квітень та 4-и місяці (січень квітень) 2017 року. серпень Марченко Л.М.

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації серпень Шеремет О.Б.

Про стан призову на строкову військову службу, виконання планового завдання по призову громадян району на службу за контрактом та здійснені заходи по формуванню територіальної оборони серпень Бабенко С.В.

Про стан реформування первинної медичної допомоги у Сквирському районі

серпень Колесник-Гавронська Н.В.

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням дитячих будинках сімейного типу, прийомні сім’ї. серпень Кравчук В.О.

Про хід збирання зернових і технічних культур по сільськогосподарських підприємствах району серпень Сиворакша М.В.

Моніторинг питання подачі проектних матеріалів «Детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів» полігону ТПВ- та про проведення його реконструкції» на обласну архітектурно-містобудівну раду серпень Гаврилюк О.Я.

Про підсумки оздоровчої кампанії. серпень Заболотний О.В.

Про роботу з сім’ями, що перебувають в складних життєвих обставинах серпень

Про стан виконання розпорядження голови КОДА від 26.01.2018 №26 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» для забезпечення препаратами населення, яке страждає на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет II типу, бронхіальну астму;

серпень Колесник-Гавронська Н.В.

Про хід ремонтних робіт при підготовці освітніх закладів району до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018 – 2019 років.

серпень Заболотний О.В.

Про стан підготовки центральної районної лікарні до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018 - 2019 років.

серпень Чиж А.Г.

Про стан торгівельного обслуговування жителів сільських населених пунктів району.

серпень Суслова О.В.

Про виконання доручення голови Київської облдержадміністрації № 6-1 від 16.02.2018 п.1 про вжиття у встановленому порядку ефективних заходів щодо своєчасного виявлення та обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання таким дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, влаштування таких дітей, насамперед до сімейних форм виховання.

серпень Кравчук В.О.

Про виконання доручення голови Київської облдержадміністрації (протокол від 12.07.2018 п. 4.), щодо проведення роботи з виявлення місць стаціонарного берегоукріплення за рахунок залізобетонних плит та вжиття заходів для мінімізації трагічних випадків загибелі людей на водних об'єктах району

серпень Ломінська Н.Б.

Про виконання доручення голови Сквирської райдержадміністрації керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі від 17.07.2018 № 26 щодо підтримки і сприяння у підписанні працівниками очолюваних ними трудових колективів декларацій із сімейними лікарями, які необхідно завершити до 01 вересня 2018 року.

серпень Славінська О.В.

Про моніторинг локації проблем району у web- системі UVAGA.UA та стан їх вирішення. серпень Шеремет О.Б.

 

4. Організація виконання актів законодавства

 

4.1. Законів України

Закон Верховної Ради України від 09 квітня 1999 року №586-ХIV

Про місцеві державні адміністрації

серпень Буланова С.О.

Закон Верховної Ради України від 10 грудня 2015 року №889-VIII

Про державну службу

серпень Буланова С.О.

№2811-ХІІ від 21.11.1992 «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» серпень Рогоза Н.А.

№1768-ІІІ від 1.06.2000 «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» серпень Рогоза Н.А

№1727-ІV від 18.05.2004 «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

серпень Рогоза Н.А

№2109-ІІІ від 16 листопада 2000 року «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» серпень Рогоза Н.А

№108/95-ВР від 24.03.1995 «Про оплату праці» серпень Рогоза Н.А

№2694-ХІІ від 14.10.1992 «Про охорону праці» серпень Рогоза Н.А

№3356 – ХІІ від 01.07.1993 „Про колективні договори та угоди” серпень Рогоза Н.А

№3551-ХІІ від 22.10.1993 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» серпень Рогоза Н.А

№1931-XII від 06.12.1991 «Про пенсійне забезпечення» серпень Рогоза Н.А

№796-XII від 28.02.1991 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» серпень Рогоза Н.А

Організація виконання ст. 13 Закону України «Про адміністративні послуги» в частині проведення щоденного прийому суб’єктів звернення для отримання адміністративних послуг та контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень щодо надання адміністративних послуг . серпень Рибак С.В.

Забезпечення проведення державної реєстрації прав, ведення Державного реєстру прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та формування та ведення реєстраційних справ відповідно до ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців згідно ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». серпень Рибак С.В.

№2402-ІІІ від 26.04.2001 «Про охорону дитинства» серпень Кравчук В.О.

№375-VI від 04.09.2008 «Про оздоровлення та відпочинок дітей» серпень Кравчук В.О.

№20/95 від 24.01.1995 «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» серпень Кравчук В.О.

№ 3739-VI від 20.09.2011 «Про протидію торгівлі людьми» серпень Кравчук В.О.

№ 2229-VIII від 07.12.2017 Про запобігання та протидію домашньому насильству серпень Кравчук В.О.

4.2. Указів, розпоряджень Президента України

№1529/99 від 03.12.1999 «Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки» серпень Сиворакша М.В.

№62/2001 від 29.12.2001 «Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки» серпень Сиворакша М.В.

№109/2008 від 07.02.2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

серпень Шеремет О.Б.

4.3. Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04 липня 2018 р. № 533

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

 

серпень Буланова С.О.

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 517

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 983

серпень Буланова С.О.

№1192 від 2.08.2000 «Про Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним» серпень Рогоза Н.А.

№189 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме» серпень Рогоза Н.А.

№81 від 31.01.2007 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» серпень Рогоза Н.А.

№612 від 16.11.2007 Наказ Мінпраці «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» серпень Рогоза Н.А.

№558 від 29.04.2004 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» серпень Рогоза Н.А.

№848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» серпень Рогоза Н.А.

№505 від 01.10.2014 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» серпень Рогоза Н.А.

№117 від 29.01.2003 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» серпень Рогоза Н.А.

№115 від 13.02.2013 „Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” серпень Рогоза Н.А.

№321 від 05.04.2012 «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення» серпень Рогоза Н.А.

№187 від 22.02.2006 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення» серпень Рогоза Н.А.

№158 від 28.02.2011 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам» серпень Рогоза Н.А.

№999 від 19.07.2006 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» серпень Рогоза Н.А.

№228 від 14.02.2007 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування» серпень Рогоза Н.А.

№565 від 20.05.2009 року «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право» серпень Рогоза Н.А.

№1417 від 29.12.2009 року «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» серпень Рогоза Н.А.

№509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» серпень Рогоза Н.А.

№179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) серпень Рогоза Н.А.

№625 від 10.06.2017 від 22.10.2014 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866» серпень Кравчук В.О.

Здійснення контролю за дорученням Прем’єр-міністра України “ Щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам закладів та установ освіти № 18458/0/1-18 від 04.05.2018р. серпень Ульянова М.В.

4.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

№16 від 19.01.2012 «Про забезпечення реалізації прав дітей в Київській області» серпень Кравчук В.О.

№138 від 25.04.2016 року «Про затвердження Порядку направлення дітей Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету» серпень Кравчук В.О.

№ 312 від 07 червня 2017 року

Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 серпень Буланова С.О.

№ 361 від 14 червня 2018 року Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж у 2018 році серпень Сиворакша М.В.

№ 386 від 06 липня 2018 року

Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році серпень Кравчук В.О.

Від 06.06.2018 № 348 Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2018/2019 навчального року в Київській області до 01.08.2018 Заболотний О.В.

Від 06.07.2018 № 386 Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році до 25.08.2018 Кравчук В.О.

Від 11.06.2018 № 359 Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів

для лікування окремих захворювань на 2018 рік до 15.08.2018 Колесник-Гавронська Н.В., Ульянова М.В.

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

№11-14-7565 від 30.09.2014 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку серпень Рогоза Н.А.

08.06.2018 б\н Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 08.06.2018 п.7, 10, 11, 14,15 протягом пожежо

небезпеч

ного періоду Ворушило М.С.

08.06.2018 б\н Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 08.06.2018 п.2 щотижня Колесник-Гавронська Н.В.

Протокол розширеної наради з оперативних питань у голови Київської обласної державної адміністрації від 12.07.2018 п.6. Продовжити щоденне інформування департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації про кількість укладених договорів в рамках приписної кампанії "Лікар для кожної сім'ї" на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . щоденно до 10:00 Колесник-Гавронська Н.В.

Доручення щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення № 33 від 24.07.2018 п.1-2 щомісяця Ульянова М.В.

№65-1 від 09.08.2016 Щодо висвітлення діяльності Київської облдержадміністрації до 10 серпня Пилюта О.П.

4.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

Розпорядження від 19 січня 2018 року № 31 «Про здійснення повноважень керівника державної служби» серпень Буланова С.О.

№158 від 27.03.2018 року « Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району» серпень Кравчук В.О.

№63 від 05.02.2018 « Про внесення змін та доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району на 2014-2018 роки серпень Кравчук В.О.

№165 від 29.03.2018 «Про схвалення проекту районної комплексної програми підтримки сімї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» серпень

Кравчук В.О.

№ 240 від 18.05.2018 «Про схвалення проекту районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки» серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 508 від 18.12.2015

Програма соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 509 від 18.12.2015

Районна комплексна програма "Турбота" на 2016-2020 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 168 від 20.04.2016

Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 612 від 12.12.2016

Районна комплексна програма для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, на 2017-2018 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 565 від 20.09.2017 «Про схвалення Районної програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижки на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 705 від 30.11.2017 року «Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки» серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 43 від 29.01.2018 Про схвалення районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 44 від 29.01.2018

Програма зайнятості населення Сквирського району на 2018-2021 роки серпень Ворушило М.С.

Розпорядження № 508 від 18.12.2015

Програма соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки постійно Рогоза Н.А.

Розпорядження № 509 від 18.12.2015

Районна комплексна програма "Турбота" на 2016-2020 роки постійно Рогоза Н.А.

Розпорядження № 168 від 20.04.2016

Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2016-2018 роки постійно Рогоза Н.А.

Розпорядження № 612 від 12.12.2016

Районна комплексна програма для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, на 2017-2018 роки постійно Рогоза Н.А.

Розпорядження № 565 від 20.09.2017 «Про схвалення Районної програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижки на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки постійно

(за наявності фінансування) Рогоза Н.А.

Розпорядження № 705 від 30.11.2017 року «Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки» постійно Рогоза Н.А.

Розпорядження № 43 від 29.01.2018 Про схвалення районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки постійно (за наявності фінансування) Рогоза Н.А.

Розпорядження № 44 від 29.01.2018

Програма зайнятості населення Сквирського району на 2018-2021 роки постійно Рогоза Н.А.

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

від 01.08.2018 № 130 про підготовку до проведення 24 серпня 2018 року 27 річниці Незалежності України серпень Міськсільвиконкоми, Центило-Гіптенко О.Л., Скарбовійчук Р.П., Радчук С.П., Заболотний О.В.

 

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням серпень Кравчук В.О.

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням серпень Кравчук В.О.

Про проведення оперативно-профілактичного рейду «Вулиця» в районі та місці де зростають показники дитячої та підліткової злочинності та рейду «Канікули», «Діти вулиці», «Вокзал» з метою своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей серпень Кравчук В.О.

Про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку, особливо тих, які потребують особливої уваги та підтримки серпень Кравчук В.О.

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за2018 рік до 04.08.2018 Сиворакша М.В.

Про підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур до 20.08.2018 Сиворакша М.В.

Про стан підготовки с/г підприємств до посіву озимих зернових культур урожаю 2019 року до 30.08.2018 Сиворакша М.В.

Про стан виплати заробітної плати та погашення її заборгованості до 15.08.2018 Сиворакша М.В.

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках щотижнево Сиворакша М.В.

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства до 12.08.2018 Сиворакша М.В.

Про стан ведення галузі тваринництва до 07.08.2018 Сиворакша М.В.

Про розрахунок потреби та забезпечення кормами з урожаю 2018 року до 07.08.2018 Сиворакша М.В.

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК до 07.08.2018 Сиворакша М.В.

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу польових робіт у 2018 році до 25.08.2018 Сиворакша М.В.

Про придбання сільгосппідприємствами району с/г техніки до 30.08.2018 Сиворакша М.В.

Про стан підготовки с/г техніки в розрізі модифікацій та марок до 30.08.2018 Сиворакша М.В.

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури щотижнево Сиворакша М.В.

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району 01серпня та щосереди Пилюта О.П.,

Суслова О.В..

Про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря 04.08.2018 Суслова О.В.

Розгляд звернень територіальних громад та жителів району щодо вирішення транспортних питань серпень Пилюта О.П.

Матчак О.С.

Щодо організації проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики райдержадміністраціями щокварталу до 29 числа другого місяця Пилюта О.П.

Суслова О.В.

Матчак О.С.

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги до 03.08 Ворушило М.С.

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків до 03.08 Ворушило М.С.

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи До 03.08 Ворушило М.С.

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу до 03.08 Ворушило М.С.

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків до 10.08 Ворушило М.С.

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку до 15.08

30.08 Ворушило М.С.

Про результати перевірки фактично технічного стану об’єктів інфраструктури до 18.08 Ворушило М.С.

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги до 20.08

Ворушило М.С.

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами). до 30.08.2018 Гаврилюк О.Я.

Про розроблення (оновлення), затвердження генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району до 30.08.2018 Гаврилюк О.Я

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району. щоп’ятниці Гаврилюк О.Я

Про стан здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом сільської ради до 15.08.2018 Гаврилюк О.Я

Провести експертизу цінності та науково-технічного опрацювання в ДНЗ ВПУ м. Сквира , № 2-Ос, та акта про виділення документів до знищення серпень Гетманчук О.П.

Провести впорядкування наглядової та спостережної справи по фондах Буківської сільської ради, районної пади серпень Гетманчук О.П.

Проводити роботу по поповненню сайту мережа архівів Київщини

( внесення до електронного каталогу описів справ) серпень Гетманчук О.П.

Провести перевірку наявності і стану справ ф. № 102 Красноліської сільська рада, ф.№ 86 Малоєрчиківської сільської ради за 1944-2014 роки серпень Гетманчук О.П.

Підготовка котелень навчальних закладів до опалювального сезону серпень Заболотний О.В.

Проведення поточних ремонтів навчальних закладів Заболотний О.В.

Про стан здійснення виконкомом Оріховецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади серпень Юрчук О.А.

Про основні культурні, соціальні, святкові та інші заходи серпень Лозинський В.Л.

Про суспільно-політичну ситуацію у Сквирському районі серпень Лозинський В.Л.

Про додержання законодавства про звернення громадян виконкомами сільських рад, структурними підрозділами райдержадміністрації серпень Шеремет О.Б.

 

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян» серпень Шеремет О.Б.

№2342-V від 13.01.2005 «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» серпень Кравчук В.О.

№20/95-ВР від 24.01.1995 «Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» серпень Кравчук В.О.

№2402- від 26.04.2001 «Про охорону дитинства» серпень Кравчук В.О.

6.2 . Указів, Розпоряджень Президента України

Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» №109/2008 від 07.02.2008 серпень Шеремет О.Б.

№1086/2005 від 11.07.2005 «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей» серпень Кравчук В.О.

№1163/2011 від 16.12.2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» серпень Кравчук В.О.

№609/2012 від 22.10.2012 «Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року» серпень Кравчук В.О.

6.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№7/16-6851 від 05.07.2010 «Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги» до 10.08.2018 Ворушило М.С.

Наказ МФУ від 15.05.2018року №510 «Про внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 від 20 вересня 2017 року № 793» серпень Ульянова М.В.

6.4. Розпоряджень обласної державної адміністрації

№ 305 від 25.07.16 Про комісію з добору земельних ділянок державної власності та/або прав на них, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсну комісію щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах до 05.08.2018 Буланова С.О.

№ 26 від 26.01.2018 Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань до 20.08.2018 Колесник-Гавронська Н.В.

№ 609 від 04.12.2017 Про утворення обласного штабу з організації та проведення у Київській області у 2017-2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл („Джура) до 15.08.2018 Заболотний О.В.

№ 248 від 14.07.15 Про затвердження плану заходів з проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни до 01.08.2018 Носанчук І.А.

№ 832 від 23.09.09 Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення до 05.08.2018 Рогоза Н.А.

№ 454 від 26.11.2013 Про затвердження регіонального плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року до 03.08.2018 Рогоза Н.А.

№ 68 від 11.03.2016 Про схвалення проекту Київської обласної цільової Програми „Турбота” на 2016 – 2020 роки до 15.08.2018 Рогоза Н.А.

№ 26 від 26.01.2018 Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань до 20.08.2018 Колесник-Гавронська Н.В.

6.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

23.05.2016 протокол № 18 п. 7.6. Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , п. 7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських та обласних заходів. до 30.08.2018 Лозинський В.Л.

19.01.2017 № 8-1 п. 6. Про виконану роботу з виконання зазначеного доручення письмово інформувати управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації. до 01.08.2018 Носанчук І.А.

06.07.2017 б/н 2.2. Посилити роботу щодо виконання розпорядження голови від 07.06.2017 № 312 "Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281". (Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області) до 30.08.2018 Буланова С.О.

09.08.2016 № 65-1 п. 2. Надавати управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації та організаційному відділу апарату Київської облдержадміністрації на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду інформаційні матеріали (станом на звітну дату) про стан роботи у всіх сферах соціально-економічної та культурної діяльності районів, міст обласного значення та перспективи їх розвитку. до 10.08.2018 Пилюта О.П.

24.07.2015 № 49-1 п. 3. Заслухати на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств, які є найбільшими боржниками зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, щодо конкретних заходів та погашення ними боргів. до 30.08.2018 Рогоза Н.А.

21.02.2018 Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 п. 15 До 10.08.20118 Колесник-Гавронська Н.В.

24.07.2015 № 49-1 3. Заслухати на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств, які є найбільшими боржниками зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, щодо конкретних заходів та погашення ними боргів. до 15.08.2018 Поступаленко Ю.О.

6.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

№ 295 від 02.07.2018 «Про затвердження плану роботи Сквирської РДА на червень 2018 року» серпень Салтанюк В.Л.

 

6.7. Доручень голови районної державної адміністрації

від 10.07.2018 № 127-1 за підсумками виїзного прийому громадян у Малолисовецькій сільській раді 31.08.2018 Свінцицький Б.В.

 

7. Надання методичної і практичної допомоги

 

Організаціям, сільським радам, громадянам з питань надання житлово-комунальних субсидій та соціальних допомог серпень Рогоза Н.А.

Громадянам та юридичним особам шляхом надання висновків про їх погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються у власність (користування) для містобудівних потреб. серпень Гаврилюк О.Я.

Громадянам, ФОП та юридичним особам по питаннях здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району (розгляд звернень) серпень Гаврилюк О.Я.

Суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг серпень Рибак С.В.

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах серпень Кравчук В.О.

Учасникам та постраждалим під час проведення АТО з питань отримання матеріальної допомоги

 

 

серпень Кравчук В.О.

Сільським радам з питань внесення змін до бюджетів сільських рад серпень Ульянова М.В.

Надання юридичних консультацій організаціям, сільським радам, громадянам серпень Рогоза Н.А.

Надання юридичних консультацій структурним підрозділам РДА, сільським радам, розгляд звернень громадян серпень Буланова С.О.

 

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, наради

 

8.1. Засідання

Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 14.08.2018

(за потреби) Рогоза Н.А.

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат 15.08.2018 Рогоза Н.А.

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 15.08.2018 Рогоза Н.А.

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання 17.08.2018 Рогоза Н.А.

Районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 21.08.2018 Рогоза Н.А.

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми «Турботи» 08.08.2018 Рогоза Н.А.

Координаційної ради з організації виконання районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім»ям 08.08.2018 Рогоза Н.А.

Комісія з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей за окремим графіком Рогоза Н.А.

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій серпень Ворушило М.С.

Засідання архітектурно-містобудівної ради по розгляду містобудівної документації серпень Гаврилюк О.Я.

Комісії з питань захисту прав дитини серпень Кравчук В.О.

8.2. Наради

Семінар із сільськими головами та приймальниками молока щодо створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів 11.07.2018р Сиворакша М.В.

З головними зоотехніками по підсумках роботи в галузі тваринництва за І півріччя 2018р. 27.07.2018р. Сиворакша М.В.

Спільні наради зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці за окремим графіком Рогоза Н.А.

8.3. Організаційно-масові заходи

Урочисте підняття Державного Прапора України «Мій рідний край – моя земля» 23.08.2018 Районний Будинок культури

Урочистості та святковий концерт до річниці проголошення Незалежності України «Одна любов у мене - Україна» 22.08.2017 Районний Будинок культури

Проведення ярмаркових заходів серпень Сиворакша М.В.

Організаційне забезпечення особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником райдержадміністрації (за окремим планом) Шеремет О.Б.

Оперативно-профілактичний рейд по Сквирському районі з метою запобігання дитячої бездоглядності та профілактики негативних проявів серед дітей (за окремим планом) Кравчук В.О.

8.3.1. Культурно-масові заходи

Історико – патріотичний калейдоскоп «Вінок Україні сплітаю з талантів рідного краю» 21.08.2018 Центральна районна бібліотека

8.3.2. Спортивно-масові заходи

Першість Київської області з футболу сезону 2018 року 05-26.08.2018 Голуб І.В.

Першість району з футболу сезону 2018 року 18-25.08.2018 Голуб І.В.

Участь в церемонії вручення паспорт громадянина України чотирнадцятилітнім юнакам та дівчатам головою Київської облдержадміністрації 23.08.2018 Голуб І.В.

Велопробіг вулицями міста з нагоди Дня Незалежності України 24.08.2018 Голуб І.В.

 

 

 

Начальник відділу управління

персоналом та організаційної роботи

апарату райдержадміністрації О.А. Юрчук

 

 

Переглядів: 98
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack