Головна Новини Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Вересень 2018

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Були розглянуті і обговорені наступні питання:

1. Про запобігання масових інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед населення Сквирського району в тому числі щодо дотримання санітарного законодавства закладів громадського харчування (закусочних, кіосків та інших закладів громадського харчування швидкого приготування).

Доповідач: Довгаль Микола Петрович – начальник Сквирського районного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

2. Про заходи щодо недопущення занесення збудника «африканської»

чуми свиней на територію Сквирського району.

3. Про попередження отруєнь грибами населення Сквирського району.

4. Про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки Самгородоцького та Горобіївського відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району.

Доповідач: Дмитренко Олександр Олександрович - головний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області

5. Про стан утримання дороги державного значення Р-18 Житомир- Попільня-Сквира-Володарка-Ставище.

Доповідач:Скарбовійчук Роман Петрович-начальник філії «Сквирське райДУ»

6. Про затвердження переліку потенційно небезпечних об'єктів Сквирського району на 2019 рік.

7. Про хід інвентаризації ЗСЦЗ.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович – начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства.

З усіх питань комісія прийняла відповідні рішення.