Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Проводиться набір на участь у проекті "Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз"

Вересень 2018

Запрошуємо активну молодь Київської області на участь у проекті «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» що відбудеться 15-19 та 19-23 вересня 2018 року у санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа).

Програмою заходу передбачено безкоштовний навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Завдання навчального курсу: підготовка громадських активістів, які сприятимуть впровадженню ініціатив на регіональному і локальному рівнях, створення мережі активістів та налагодження ефективної комунікації між ними з подальшою реалізацією спільних проектів.

В рамках заходу учасники відвідають наступні модулі: «Громадянська освіта», «Проектний менеджмент», «Лідерство та комунікація» та «Розвиток громад».

Цільова аудиторія від 18 до 35 років:

• лідери молодіжного середовища Київської області,

• студенти ВНЗ,

• представники інститутів громадянського суспільства,

• активісти молодіжного руху,

• представники молодіжних центрів,

• представники молодіжних рад,

• представники депутатського корпусу міських та районних рад, ОТГ,

• молоді підприємці,

• молодіжні працівники,

• представники місцевого самоврядування,

• працівники комунальних установ, закладів, підприємств,

• представники малого та середнього бізнесу.

Протягом 4 днів учасники будуть створювати та презентувати власні проекти, дізнаються, як співпрацюватиз міжнародними організаціями та де шукати гранти. Окрім цього, відбудеться тренінг від єдиного в Україні тьютора дистанційного курсу “Додатки Google в професійній діяльності” Антоніни Букач.

За результатами заходу кожен учасник отримає сертифікат від Київської обласної державної адміністрації.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму онлайн за посиланням:

- 15-19 вересня - goo.gl/R7o4HV

- 19 – 23 вересня - goo.gl/pktYju

Контактна особа: Цикалюк Леся - 063 139 98 30

Ніколаєнко Катерина - 066 147 59 79

Рожанська Олена - 098 101 69 70

Організатори забезпечують проживання в санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа), харчування та трансфер з Києва до місця проведення.

Організатор – Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА –https://www.facebook.com/UMPtaNPVKODA/